ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNO - HOTELARSKICH
im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu

Jest nam niezmiernie miło oficjalnie ogłosić, iż nasza SZKOŁA ZOSTAŁA LAUREATEM KONKURSU „Pracownia Kompetencji Cyfrowych”! Oznacza to, że wkrótce trafi do nas mobilna pracownia komputerowa składająca się z 16 laptopów wraz z przenośną szafą, zapewniającą możliwość ich przechowywania oraz zasilania.

SZKOŁA LAUREATEM KONKURSU

Czwartkowy wieczór w Internacie minął pod hasłem - Kibicujemy Naszym. Szczególnie płeć męska usatysfakcjonowana była wieczornym wspólnym oglądaniem meczu Polska – Wyspy Owcze. Jak przystało na rozgrywki sportowe, a szczególnie mecz polskiej reprezentacji  – emocji było dużo, oj dużo, nawet sięgały one przysłowiowego zenitu. Takie wspólne kibicowanie lubimy, oj lubimy i powtórzymy. Mamy nadzieję, że niebawem.

WSPÓLNE KIBICOWANIE

Ekipa z Ekonoma jest po pierwszym dniu szkolenia wspinaczkowego w Polanicy Zdrój. Na pierwszy dzień Instruktor Aleksandra Kryszak z Rock Your Bora zaplanowala dla nas "baldy". Nowa forma ruchu po wakacyjnej przerwie i inna skała - piaskowiec, mocno potargała nam palce, ale jest moc. Jutro walczymy dalej .

SZKOLENIE WSPINACZKOWE

W dniu 31.05.2023r. w CKZ/ ZSE-H z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka w ramach zajęć praktycznych uczniowie klasy I Gp kucharz oraz klasy IO pracownik pomocniczy gastronomii uczestniczyli w warsztatach pod tytułem ”Pizza domowa”.

WARSZTATY "DOMOWA PIZZA"

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU

Jeżeli chcesz przeskalować w górę zawartość strony, to naciśnij kombinację klawiszy
CTRL i +.

klawiatura

Jeżeli chcesz przeskalować w dół zawartość strony, to naciśnij kombinację klawiszy
CTRL i -.

klawiatura

Logo WCAG