ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNO - HOTELARSKICH
im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu

W ostatni weekend uczniowie ZSE-H uczestniczyli w 33 Zlocie Jungów Ligi Morskiej i Rzecznej. W ramach zlotu rywalizowali z rówieśnikami z całej Polski w wieloboju morskim i wywalczyli II miejsce. W sobotę uczestniczyli w uroczystościach Otwarcia Sezonu Żeglarskiego i Inauguracji Dni Kołobrzegu, a dzień zakończyli morską przygodą na pokładzie katamaranu Jantar.

II MIEJSCE W WIELOBOJU MORSKIM

Z okazji Dnia Ziemi w naszej szkole odbył się konkurs geograficzny „1 z 10” poprzedzony eliminacjami w formie pisemnego testu z geografii.

DZIEŃ ZIEMI

W ramach lekcji EDB uczniowie klas pierwszych byli na zajęciach w wirtualnej strzelnicy szkolnej. Na lekcje został zaproszony pan Dariusz Pluciński, który przeszkolił młodzież z zakresu obsługi broni.

WIRTUALNA STRZELNICA

W dniu dzisiejszym, czyli 26.04.2024 roku, pożegnaliśmy kolejnych uczniów naszej szkoły. Były wzruszające, czasami zabawne słowa, którymi swoich uczniów opisywali Wychowawcy. Była piękna przemowa i rady od Pani Dyrektor Joanny Babiak oraz zaproszonych gości.

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW 2024

Jak ten czas szybko mknie. Jak szybko nadeszła chwila pożegnań. Całkiem nowego znaczenia nabrało przysłowie "Czas jest wszystkim, co masz… i pewnego dnia może się okazać, że masz go mniej niż sądzisz…" / Randy Pausch /. Ten dzień dla naszych wspaniałych maturzystów: Kamili, Piotra, Macieja, Alana i Filipa już nadszedł. Opuszczają naszą małą, cudną internacką "rodzinę", nabierają wiatru w swoje skrzydła, aby móc je rozwijać w innej czasoprzestrzeni.

POŻEGNANIE MATURZYSTÓW W INTERNACIE

Za nami DZIEŃ OTWARTY W ZSE-H. Miło nam było gościć uczniów klas ósmych SP4, SP7, SP 8, SP9 i Morska Kraina. Uczniowie zwiedzili naszą szkołę i wzięli udział w krótkich zajęciach
warsztatowych. Jednak najcenniejszym doświadczeniem dla nich była możliwość rozmowy ze starszymi koleżankami i kolegami. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

DZIEŃ OTWARTY W ZSE-H

Uczniowie z klasy 2a podczas lekcji pracowni gastronomicznej w ramach DNIA OTWARTEGO zaprezentowała swoje umiejętności młodszym kolegom z klas 8 szkół podstawowych. W ramach w/w zajęć młodzi adepci sztuki kulinarnej przygotowywali różnego rodzaju desery, które można było podziwiać i degustować.

WSPÓLNA NAUKA I ZABAWA

W dniu 16.04.2024 na Wydziale Nauk Ekonomicznych w Koszalinie odbyła się II edycja Ogólnopolskiego Konkursu Giełdowego "Młody Inwestor". Piątka naszych uczniów wzięła w nim udział. Zadaniem każdego z nich było zainwestować 10 000 zł i uzyskać jak największy zysk. Zadanie nie było łatwe, sytuacja na rynku był trudna, ale jednemu z naszych uczniów udało się uzyskać zysk. Zajął on 5 miejsce pokonując 88 uczestników. Gratulujemy!

SUKCES W KONKURSIE "MŁODY INWESTOR"

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU

Jeżeli chcesz przeskalować w górę zawartość strony, to naciśnij kombinację klawiszy
CTRL i +.

klawiatura

Jeżeli chcesz przeskalować w dół zawartość strony, to naciśnij kombinację klawiszy
CTRL i -.

klawiatura

Logo WCAG