ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNO - HOTELARSKICH
im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu

WIECZÓR PROZY I POEZJI
WIECZÓR PROZY I POEZJI

Nie wyobrażamy sobie życia bez kultury i sztuki. Wdychamy i doświadczamy ją całym naszym internackim duchem, Chcemy jej dużo i jeszcze więcej, w różnych odmianach i przypadkach.

GRATULACJE DLA NASZYCH SIATKAREK!
GRATULACJE DLA NASZYCH SIATKAREK!

Wielkie gratulacje dla drużyny siatkarek oraz niezastąpionego trenera Leszka Kowalewskiego za zajęcie I miejsca w "Licealiadzie" na etapie rozgrywek powiatowych.

Życzymy dalszych sukcesów!

DZIEŃ HANDLOWCA
DZIEŃ HANDLOWCA

Dzień Handlowca, zwany również Dniem Pracownika Handlu, w Polsce obchodzony jest 02 lutego. W czasach PRL-u pracownicy sektora handlowego obchodzili swoje święto w pierwszą niedzielę po 29 stycznia.

KOLEJNY SUKCES NASZYCH SIATKARZY!
KOLEJNY SUKCES NASZYCH SIATKARZY!

W dniu 5 lutego 2024 r. odbyły się powiatowe rozgrywki w piłce siatkowej "Licealiada". Wielkie gratulacje dla naszych zawodników i trenera Leszka Kowalewskiego za zajęcie pierwszego miejsca.

OTWARCIE WIRTUALNEJ STRZELNICY
OTWARCIE WIRTUALNEJ STRZELNICY

Dnia 29.01.2024r. w Zespole Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich oficjalnie została otwarta  strzelnica wirtualna. Uroczystego otwarcia dokonali: dyrektor ZSE-H Joanna Babiak, starosta Tomasz Tamborski i podsekretarz stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej Stanisław Wziątek. Na strzelnicy można korzystać z dwóch rodzajów broni: krótkiej oraz długiej.

Następny
Poprzedni
Shadow

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU

Jeżeli chcesz przeskalować w górę zawartość strony, to naciśnij kombinację klawiszy
CTRL i +.

klawiatura

Jeżeli chcesz przeskalować w dół zawartość strony, to naciśnij kombinację klawiszy
CTRL i -.

klawiatura

Logo WCAG