ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNO - HOTELARSKICH
im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu

ŚWIĘTUJEMY 20 LAT POLSKI W UNII EUROPEJSKIEJ.

1 maja obchodzić będziemy 20 rocznicę akcesji Polski do Unii Europejskiej. Z tej okazji, chcąc symbolicznie propagować ideę wspólnoty europejskiej zorganizowaliśmy w szkole Dzień Europejski.

 Uczniowie przygotowali mnóstwo atrakcji, z których skorzystać mogli również nauczyciele i mieszkańcy naszego miasta. Przygotowaliśmy galerię zdjęć dokumentującą jak zmienił się Kołobrzeg na przestrzeni tych 20 lat dzięki wykorzystaniu funduszy europejskich, kalendarium Unii Europejskiej oraz zaprezentowaliśmy wszystkie języki Europy. Poznaliśmy również mnóstwo ciekawostek np. czy wiedzieliście, że według Komisji Europejskiej ślimak to ryba śródlądowa, a marchewka to owoc? Na stoisku europejskim uczniowie mogli zmierzyć się z quizem dotyczącym państw i struktur Unii Europejskiej oraz skosztować różnych specjałów. Postanowiliśmy również sprawdzić wiedzę mieszkańców naszego miasta. Serdecznie dziękujemy za udział w quizie i zaangażowanie wszystkich uczniów.

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU

Jeżeli chcesz przeskalować w górę zawartość strony, to naciśnij kombinację klawiszy
CTRL i +.

klawiatura

Jeżeli chcesz przeskalować w dół zawartość strony, to naciśnij kombinację klawiszy
CTRL i -.

klawiatura

Logo WCAG