ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNO - HOTELARSKICH
im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu

SZKOLENIE NAUCZYCIELI - OBSŁUGA ŚCIANKI WSPINACZKOWEJ

W dniach 27 - 28 października w naszej szkole odbyło się szkolenie skierowane do nauczycieli wychowania fizycznego z zakresu obsługi ścianki wspinaczkowej. 

Zagadnienia z zakresu asekuracji górnej i dolnej, stosowanego sprzętu we wspinaczce, techniki wspinania oraz budowy ścianki wspinaczkowej przybliżyła naszym nauczycielom Instruktorka Aleksandra Kryszak z Rock Your Body ze Szczecina. W zajęciach towarzyszyła nauczycielom młodzież z naszej szkolnej sekcji wspinaczkowej, która przećwiczyła odpadanie od ścianki wspinaczkowej i dynamiczną asekurację. Przybyło nam wiedzy i powiększyliśmy warsztat. Bardzo dziękujemy Pani Aleksandrze za szkolenie.

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU

Jeżeli chcesz przeskalować w górę zawartość strony, to naciśnij kombinację klawiszy
CTRL i +.

klawiatura

Jeżeli chcesz przeskalować w dół zawartość strony, to naciśnij kombinację klawiszy
CTRL i -.

klawiatura

Logo WCAG