ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNO - HOTELARSKICH
im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu

DZIEŃ DZIECKA NA DWÓCH KÓŁKACH

Uczniowie naszej szkoły rowerową wycieczką do Gąsek uczcili Dzień Dziecka.

Tym samym rozpoczęliśmy  rywalizację o tytuł najaktywniejszej rowerowo szkoły w powiecie kołobrzeskim. Dzięki znakomitej energii, wzajemnej motywacji już pierwszego dnia wysforowaliśmy się na pierwsze miejsce i wierzymy, iż na nim pozostaniemy aż do finału kampanii, która trwa do 30 czerwca. Serdecznie zachęcamy wszystkich do zainstalowania aplikacji „Aktywne Miasta” i aktywnego wsparcia naszej szkoły. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i gratulujemy formy, która dzisiaj była wyjątkowo testowana przez niesprzyjający wiatr, ale dzięki obfitym deserom w Gąskach wszyscy go poskromililaughing.

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU

Jeżeli chcesz przeskalować w górę zawartość strony, to naciśnij kombinację klawiszy
CTRL i +.

klawiatura

Jeżeli chcesz przeskalować w dół zawartość strony, to naciśnij kombinację klawiszy
CTRL i -.

klawiatura

Logo WCAG