ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNO - HOTELARSKICH
im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu

TRZECIE MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE

Ogromne gratulacje dla NADII MASZNER za zdobycie trzeciej nagrody w ogólnopolskim konkursie w kategorii film reklamowy (Nadia sama zajmuje się tresurą psa występującego w filmie).
Konkurs „Społeczne i ekologiczne problemy współczesnego świata” skierowany był do uczniów i studentów z terenu całej Polski.
Oceniany przez specjalistów od spraw reklamy, marketingu, sztuki i wykładowców wyższej uczelni. Między innymi przez wieloletniego jurora Effie Awards i członka Komitetu Organizacyjnego Effie Awards (Effie Awards – coroczny konkurs marketingowy, w którym nagradzane są najskuteczniejsze kampanie reklamowe.).
Celem konkursu było między innymi:
Uwrażliwienie młodych ludzi – uczniów oraz studentów na współczesne problemy społeczne i ekologiczne oraz zaangażowanie ich w samodzielne kreowanie komunikatów mających zwrócić uwagę otoczenia na te zagadnienia.
Organizatorami konkursu byli: Wydział Zarządzania Politechniki Częstochowskiej, Zespół Szkół Przemysłu Mody i Reklamy im. W.S. Reymonta, Miejska Galeria Sztuki w Częstochowie.
Dziękuję również wszystkim Uczniom z naszej szkoły, którzy podjęli się tego trudnego zadania i przesłali swoje prace na konkurs.
Wszystkie ich plakaty przeszły pierwszą weryfikacje, niestety nie udało się zdobyć jednej z trzech nagród w tej kategorii.
Życzymy Wszystkim powodzenia w kolejnych konkursach, bo mamy zdolną młodzież!
Anna Antkiewicz

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU

Jeżeli chcesz przeskalować w górę zawartość strony, to naciśnij kombinację klawiszy
CTRL i +.

klawiatura

Jeżeli chcesz przeskalować w dół zawartość strony, to naciśnij kombinację klawiszy
CTRL i -.

klawiatura

Logo WCAG