ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNO - HOTELARSKICH
im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu

SPOTKANIE Z ABSOLWENTEM NIKODEMEM ZAGATA

Nikodem Zagata to absolwent naszej Szkoły, który po ukończeniu technikum w zawodzie technik obsługi turystycznej skorzystał z nabytej wiedzy i umiejętności, i pierwsze poważniejsze doświadczenia zawodowe rozpoczął jako rezydent turystyczny (Alanya, Turcja – 2018r., Rodos, Grecja -2022 i obecnie zlecenie na Phu Quoc, Wietnam).

Korzystając z kilkudniowego pobytu Nikodema w Polsce zaprosiliśmy go do Szkoły, aby naszej młodzieży z kierunku technik organizacji turystyki opowiedział o swoich pierwszych działaniach zawodowych między innymi z uwagi na to, że są one ściśle związane z nabytym w Zespole Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich w Kołobrzegu wykształceniem. Młodzież uczestnicząca w spotkaniu mogła dowiedzieć się m. in.: jak w praktyce wygląda praca rezydenta turystycznego, jakiego wynagrodzenia na start można się spodziewać, czy odczuwa się bardzo fakt pracy poza granicami kraju i jak to wpływa na życie prywatne. Nikodem wielokrotnie podkreślał w swojej wypowiedzi, że wykonywana przez niego z pasją obecna praca jest ściśle powiązana z uzyskaniem tytułu zawodowego w naszej Szkole. Dziękujemy za przyjęcie zaproszenia na spotkanie z młodzieżą i życzymy kolejnych ciekawych destynacji turystycznych i zadowolenia z pracy zawodowej.

Organizatorzy,

Agnieszka Swastek

Karolina Staszewska

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU

Jeżeli chcesz przeskalować w górę zawartość strony, to naciśnij kombinację klawiszy
CTRL i +.

klawiatura

Jeżeli chcesz przeskalować w dół zawartość strony, to naciśnij kombinację klawiszy
CTRL i -.

klawiatura

Logo WCAG