ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNO - HOTELARSKICH
im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu

ŚWIATOWY DZIEŃ WALKI Z RAKIEM PIERSI

5 października obchodzony jest Światowy Dzień Walki z Rakiem Piersi.

Jego symbolem jest różowa wstążeczka. W dniu 19 października naszą szkołę odwiedzili przedstawiciele Oddziału Santander Bank Polska S.A. Pani Małgorzata Swastek, pani Wiktoria Podbrzeska i Pan Łukasz Kmiecik oraz Pani Agnieszka Sepełkowska  i Pani Alicja Wnukowska, brafiterki salonu "Noce i Dnie". Przeprowadzili dla uczniów szkolenie z zakresu profilaktyki raka piersi oraz zdrowego stylu życia. W tym dniu było bardzo różowo w naszej szkole. Bardzo dziękujemy.

Aleksandra Wróbel-Bednarska

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU

Jeżeli chcesz przeskalować w górę zawartość strony, to naciśnij kombinację klawiszy
CTRL i +.

klawiatura

Jeżeli chcesz przeskalować w dół zawartość strony, to naciśnij kombinację klawiszy
CTRL i -.

klawiatura

Logo WCAG