ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNO - HOTELARSKICH
im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu

TYDZIEŃ NOBLOWSKI

Ogłoszenie laureatów Nagrody Nobla to wielkie święto nauki. Centrum Współpracy i Dialogu Uniwersytetu Warszawskiego realizuje projekt Tydzień Noblowski 2022 popularyzujący tegorocznych laureatów Nagrody Nobla oraz tematykę i dziedziny, z których zostały przyznane.

Miło poinformować , że nasza szkoła została partnerem projektu realizowanego przez Uniwersytet Warszawski. Między innymi w  oparciu o prezentacje i informacje o tegorocznych laureatach i  materiały dydaktyczne przygotowane przez pracowników naukowych UW w naszej szkole przeprowadzone będą zajęcia obejmujące tematykę noblowską.

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU

Jeżeli chcesz przeskalować w górę zawartość strony, to naciśnij kombinację klawiszy
CTRL i +.

klawiatura

Jeżeli chcesz przeskalować w dół zawartość strony, to naciśnij kombinację klawiszy
CTRL i -.

klawiatura

Logo WCAG