ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNO - HOTELARSKICH
im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu

DZIEŃ HOTELARSKI

Każdego roku – 29 lipca – obchodzony jest Dzień Hotelarza. Uczniowie Technikum Hotelarskiego uczcili ten dzień 29 września w ramach Tygodnia Turystycznego organizowanego w naszej szkole z okazji Światowego Dnia Turystyki.

 Co to był za dzień! 

Z pozytywnym nastawieniem, uśmiechem na twarzy oraz z wysoką kulturą osobistą, nasi Hotelarze w auli szkolnej prezentowali nabyte umiejętności zawodowe w recepcji hotelowej, służbie pięter, strefie rekreacyjnej oraz w kawiarni i cukierni hotelowej.

W recepcji hotelowej – recepcjonistki: Natalia i Misia Patrycja - witały gości. Na każdej przerwie portierzy otwierali drzwi do pokoju nauczycielskiego oraz witali wchodzących do niego nauczycieli. W dziale służby pięter można było nauczyć się składania ręczników w różne formy dekoracyjne. Strefa rekreacyjna zachęcała do udziału w różnych grach i zabawach oraz quizie hotelarskim. W kawiarni i cukierni hotelowej oferowano kawę, herbatę i ciasto oraz odbył się pokaz nakrycia stołu okolicznościowego.

W tym dniu nie zapomnieliśmy o uczniach klas pierwszych Technikum Hotelarskiego. Reprezentanci dwóch klas pierwszych rywalizowali na sali gimnastycznej w sztafetach z atrybutami hotelarskimi, przy duży dopingu koleżanek i kolegów z różnych klas.

To był bardzo udany dzień, a młodzież otworzyła się na nowe doświadczenia.

Dziękujemy bardzo wszystkim zaangażowanym uczniom.

Anna Golik i Izabela Kowaluk

PS

Podczas przygotowań do Dnia Hotelarskiego odkryłyśmy u naszych uczniów talent organizacyjny, plastyczny, a nawet zdolności projektowania graficznego.

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU

Jeżeli chcesz przeskalować w górę zawartość strony, to naciśnij kombinację klawiszy
CTRL i +.

klawiatura

Jeżeli chcesz przeskalować w dół zawartość strony, to naciśnij kombinację klawiszy
CTRL i -.

klawiatura

Logo WCAG