ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNO - HOTELARSKICH
im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu

PIĄTY DZIEŃ OBCHODÓW ŚWIATOWEGO DNIA TURYSTKI

Kulminacją obchodów Światowego Dnia Turystyki w ZSE-H był piąty dzień obchodów (piątek 30.09.2022). W tym dniu, zgodnie z założeniem, że turystyka i gastronomia to ,,dwie siostry”, które bez siebie nie mogą funkcjonować, w naszej szkole, pod kierunkiem nauczycieli Komisji Przedmiotów Gastronomicznych, uczniowie z klas o kierunku gastronomicznym przygotowali grila i kiermasz ciast.

Wszystko to odbyło się w anturażu przepięknej jesiennej pogody, w świeżo zaaranżowanym przyszkolnym ogródku przy boisku naszej szkoły. Były kiełbaski w towarzystwie ogóreczka, musztardy i ketchupu, była kaszanka, a dla tych, którzy wolą potrawy wegetariańskie sałatka ziemniaczana. Do tego cała plejada ciast, do wyboru, do koloru: przepięknie dekorowane babeczki, muffinki czekoladowe, serniki, jabłaczniki, fantazyjne rolady, ciasta ze śliwką, marchewkowe z różnymi dodatkami, bananowe, dyniowe w różnej odsłonie, a nawet fasolowe z gruszką. Każdy mógł w naszym ogródku znaleźć coś dla siebie.

Serdecznie dziękujemy uczniom i nauczycielom naszej Szkoły, którzy w ten sposób postanowili uczcić Światowe Dni Turystyki i zechcieli do nas przyjść.

Uczniowie klas gastronomicznych i nauczyciele Komisji Przedmiotów Gastronomicznych.

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU

Jeżeli chcesz przeskalować w górę zawartość strony, to naciśnij kombinację klawiszy
CTRL i +.

klawiatura

Jeżeli chcesz przeskalować w dół zawartość strony, to naciśnij kombinację klawiszy
CTRL i -.

klawiatura

Logo WCAG