ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNO - HOTELARSKICH
im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu

DRUGI TYDZIEŃ W AALBORGU

Drugi tydzień naszej przygody uczniowie rozpoczęli odwiedzając nadmorski kurort Løkken, a także  dwie firmy handlowe, mleczarnię Aabybro Mejeri zajmującą się produkcją lodów oraz Med24.dk która sprzedaje artykułów medyczne i kosmetyki przez Internet. 

We wtorek, uczniowie po krótkich zajęciach z Tiną udali się do firmy Mekoprint produkującej artykuły metalowe, następnie spędzili popołudnie integrując się w internacie. 

Środę rozpoczęliśmy miłym gestem ze strony Louise oraz Torstena, którzy poczęstowali nas tradycyjnym Duńskim tortem, a następnie zabraliśmy się za dalszy rozwój naszych firm w Simu. W ramach dobrego wykonywania zadań, zajęcia zakończyły się szybciej, a uczniowie wybrali się do miasta. 

W czwartek oraz piątek uczniowie zaczęli przygotowywać swoje końcowe prezentacje przy nastrojowej muzyce. Mieliśmy również okazję sprawdzić się w roli prezenterów prezentując przygotowane przez nas wcześniej prezentacje.  

W sobotę pojechaliśmy odwiedzić Park rozrywki Faarup, gdzie czekała na nas duża liczba atrakcji, w tym najdłuższa kolejka do góry nogami w Europie. Nie zabrakło również atrakcji wodnych oraz pysznego regionalnego jedzenia.  

Niedziela była dniem, w którym uczniowie powitali nauczycieli którzy przyjechali na staż. Wieczorem udaliśmy się wszyscy do portu, aby pokazać okolice oraz ładne widoki nauczycielom, którzy dopiero do nas zawitali. 

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU

Jeżeli chcesz przeskalować w górę zawartość strony, to naciśnij kombinację klawiszy
CTRL i +.

klawiatura

Jeżeli chcesz przeskalować w dół zawartość strony, to naciśnij kombinację klawiszy
CTRL i -.

klawiatura

Logo WCAG