ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNO - HOTELARSKICH
im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu

GORĄCE SERCA EKONOMA

Miniony tydzień upłynął pod znakiem gorących i bijących serc, które dzięki zaangażowaniu uczniów i nauczycieli naszej szkoły przyczyniły się do uświetnienia dnia zakochanych.
14 lutego młodzież umilała mieszkańcom i gościom naszego miasta ten wyjątkowy dzień wręczając tulipany, balonowe serca i miłosne sentencje, wzbudzając uśmiechy na twarzy
i spontaniczne radosne reakcje, zaskoczonych przechodniów.

Przygotowana została również ławeczka miłości, na której można było przysiąść i sfotografować pozytywne emocje. Przedsięwzięciu temu towarzyszyły liczne inicjatywy wpisujące się w konwencję tego wyjątkowego święta. Dzięki stworzonej przez uczniów technikum organizacji turystyki prezentacji można było podziwiać geograficzne miejsca, których powierzchnia ewidentnie przypomina kształt serca. Na stronie naszej szkoły pojawiły się również tematyczne zdjęcia autorstwa naszych uczniów oraz Miłosne Koło Fortuny, przy którym można było w sposób humorystyczny wylosować dla siebie i bliskiej osoby zadanie budujące wzajemną więź,
a przede wszystkim wywołujące optymistyczny i pogodny nastrój. Uczniowie klas gastronomicznych zaprezentowali autorskie receptury dań, których smak, a przede wszystkim wygląd wpisywały się w walentynkową aurę. Zwieńczeniem świętowania był wokalny występ Oliwii Świtlickiej, która w refleksyjny i ciepły sposób podkreśliła ogromną moc miłości w życiu każdego z nas. Serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, otwarte serce i chęć dzielenia się miłością.

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU

Jeżeli chcesz przeskalować w górę zawartość strony, to naciśnij kombinację klawiszy
CTRL i +.

klawiatura

Jeżeli chcesz przeskalować w dół zawartość strony, to naciśnij kombinację klawiszy
CTRL i -.

klawiatura

Logo WCAG