ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNO - HOTELARSKICH
im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu

NASI UCZNIOWIE NIE ZAPOMNIELI O ZWIERZĘTACH PRZEBYWAJĄCYCH W SCHRONISKU

Mikołajkowa zbiórka na rzecz futrzaków ze schroniska, to akcja naszego EKONOMA na rzecz zwierząt przebywających w schronisku.

Nasi uczniowie udowodnili, że los zwierząt nie jest im obojętny. Po raz kolejny zorganizowali akcję: Zwierzaki w schronisku potrzebują naszej pomocy nieustannie.  Liczy się wszystko karma, ręczniki, koce, legowiska, miski, smycze i obroże…
Dnia 07.12.2021r. uczennice Wiktoria Gesler i Nikola Hak z IIe z wychowawcą internatu p. Marią Stankiewicz udały się z wizytą do Schroniska Dla Zwierząt „REKS”.
 „Schronisko  -  azyl  dla  bezdomnych  zwierząt.  Miejsce,  gdzie  nieważna  jest  metryka,  ani wygląd. To miejsce, w którym każdy niechciany zwierzak znajdzie ciepły kąt i pełną miskę.” 
 Nasze uczennice nie pojechały tam tylko po to, by oglądać psy i koty, ale zawiozły dużo zebranej karmy, ręczników, kocyków i zabawek. Ta wizyta to znakomity przykład na to, że uczymy się miłości i szacunku do innych. Nie tylko dla ludzi, ale i zwierząt .  
Wyjazd ten jeszcze bardziej uwrażliwił nas na los i cierpienie bezdomnych zwierząt, przekazał odpowiedź na pytanie - dlaczego urocze czworonogi, nazywane wiernymi przyjaciółmi człowieka, znalazły się w schronisku ?!”powiedziały jednogłośnie Wiktoria i Nicola. 

Bardzo dziękujemy za wsparcie dla REKSA

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU

Jeżeli chcesz przeskalować w górę zawartość strony, to naciśnij kombinację klawiszy
CTRL i +.

klawiatura

Jeżeli chcesz przeskalować w dół zawartość strony, to naciśnij kombinację klawiszy
CTRL i -.

klawiatura

Logo WCAG