ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNO - HOTELARSKICH
im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu

16 marca 2023 w ramach Święta Szkoły i promocji naszej placówki w środowisku lokalnym zaprezentowany został projekt edukacyjny- gra historyczno edukacyjna - bez prądu pt. „Rzecz o dzielnej Kobiecie Emilii Gierczak bohaterce walk o Kołobrzeg 1945”.

RZECZ O EMILII GIERCZAK…

„Fotografia jako potężne narzędzie wyrazu i komunikacji oferuje nieskończoną różnorodność postrzegania, interpretacji i działania”.
Konkurs fotograficzny MATEMATYKA W OBIEKTYWIE jest częścią międzynarodowego projektu naukowo-dydaktycznego MATHEMATICS IN FOCUS.

MATEMATYKA W OBIEKTYWIE

W zimowy czas Walentynek nic lepiej nie rozgrzewa serca i ducha, jak spontaniczne uśmiechy, gorąca herbata z sokiem malinowym i poezja miłosna! Było romantycznie, wyjątkowo i uroczo!

WALENTYNKI

Na lekcji EDB uczniowie klas pierwszych gościli pana Piotra Klejnego, który ćwiczył z młodzieżą udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej. W tym celu wykorzystano nowo zakupiony sprzęt, fantomy oraz kamizelkę do nauki pierwszej pomocy przy zadławieniach.

PIERWSZA POMOC

Baluję, balujesz, balujemy…..odmieniliśmy słowo balowanie przez wszystkie osoby J. Tak karnawałowo bawiła się  młodzież internacka w ostatni dzień stycznia. Gry, zabawy, przebrania  oraz dobra muzyka królowały tej wieczorowej pory w Internacie. Bawiliśmy się, quizowaliśmy, graliśmy i słuchaliśmy muzyki. Jak zawsze wszystko profesjonalnie przygotowane przez Młodzieżową Radę Internatu. Dziękujemy i czekamy na kolejne internackie imprezy.

BAL KARNAWAŁOWY W INTERNACIE

Dla wszystkich kochający las, lubiących spacery po nim Liga Ochrony Przyrody Szczecin na początku roku szkolnego 2022/2023 ogłosiła tematykę konkursu XXVI edycji „Mój Las” .Konkurs jest organizowany przez ZG LOP i ZG Stowarzyszenia Inżynierów Techników Leśnictwa i Drzewnictwa i podzielony na 4 kategorie wiekowe.

XXVI EDYCJA KONKURSU "MÓJ LAS"

W środę trening wspinaczkowy został przeprowadzony , dla odmiany, na ściance wspinaczkowej OW Arka w Kołobrzegu. Po przeszło dwuletniej przerwie że względu na pandemię wszyscy świetnie się bawili. Zmiana ścianki wpływa stymulująco i rozwijająco na wspinaczy stawiając przed nimi nowe wyzwania.

TRENING WSPINACZKOWY

Ach co to był za tydzień!!!. Tydzień pod znakiem kultury i to kultury przez duże K J. Wtorkowy wieczór minął pod hasłem Poezji. Zaproszenie na wieczór poetycki przyjęła Pani Iza Śliwiak – autorka tomiku wierszy „Wieszak na kapelusze”. Młodzież internacka  czytała wiersze autorstwa Pani Izy
w magicznym otoczeniu kapeluszy i wszelkiego rodzaju nakryć głowy.
Oj działo się, działo. Jak napisała nasza noblistka Wisława Szymborska

WIECZÓR POETYCKI

W dniu 14 stycznia 2023r odbyło się w warsztatach ZSEH/ CKZ szkolenie dla pracowników gastronomii INERTFERIE CHALKOZYN, którego celem było nabycie dodatkowych wiadomości i praktycznych umiejętności związanych z przygotowaniem potraw, które można serwować gościom w bufetach śniadaniowych, obiadowych i kolacyjnych.

SZKOLENIE "POTRAWY BUFETOWE"

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU

Jeżeli chcesz przeskalować w górę zawartość strony, to naciśnij kombinację klawiszy
CTRL i +.

klawiatura

Jeżeli chcesz przeskalować w dół zawartość strony, to naciśnij kombinację klawiszy
CTRL i -.

klawiatura

Logo WCAG