ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNO - HOTELARSKICH
im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu

ELIMINACJE KONKURSU PIOSENKI ANGIELSKIEJ

7 marca odbyły się szkolne eliminacje konkursu piosenki angielskiej. Swoje wykony zaprezentowało kilka utalentowanych i odważnych uczennic naszej szkoły. Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział. W kolejnym etapie na X Powiatowym Konkursie Piosenki Angielskiej pt. I can sing Kołobrzeg 2024, dumnie reprezentować naszą szkołę będą Weronika Pawlak oraz Marcelina Furman - uczennice klasy 4t.

Gratulacje! Trzymajcie mocno kciuki za nasze kandydatki.

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU

Jeżeli chcesz przeskalować w górę zawartość strony, to naciśnij kombinację klawiszy
CTRL i +.

klawiatura

Jeżeli chcesz przeskalować w dół zawartość strony, to naciśnij kombinację klawiszy
CTRL i -.

klawiatura

Logo WCAG