ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNO - HOTELARSKICH
im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu

SPOTKANIE Z DIETETYKIEM

W dniach 17 i 18 października odbyły się w naszej szkole spotkania młodzieży z dietetykiem Dawidem Rudowiczem i Sylwią Kiljan - Rudowicz trenerem personalnym, dotyczące zdrowego stylu życia, a zwłaszcza zdrowych nawyków żywieniowych.

Główny nacisk w prelekcji był ukierunkowany na ważność spożywania śniadania, znaczenie picia wody oraz szkodliwość energetyków. W spotkaniach wzięło udział w sumie 10 klas z różnych poziomów nauczania. Konieczność zorganizowania tego typu prelekcji wynikała z dużej ilości zasłabnięć młodzieży w naszej szkole poprzednich latach, których najczęstszą przyczyną były właśnie złe nawyki żywieniowe.

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU

Jeżeli chcesz przeskalować w górę zawartość strony, to naciśnij kombinację klawiszy
CTRL i +.

klawiatura

Jeżeli chcesz przeskalować w dół zawartość strony, to naciśnij kombinację klawiszy
CTRL i -.

klawiatura

Logo WCAG