ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNO - HOTELARSKICH
im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu

PIERWSZA EDYCJA PAPER WINGS ZSE-H

W sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się konkurs lotów samolotów papierowych PAPER WINGS ZSE-H. Materiałem konstrukcyjnym była tylko i wyłącznie kartka papieru w formacie A-4.

Kształty samolotów , techniki pilotażu oraz trajektorię lotu ograniczały tylko wyobraźnia i grawitacja. A jedynym kryterium konkursowym był zasięg lotu papierowego rumaka. W kategorii uczniowie zwyciężyli: Paulina Warcholak kl. 2 t i Szymon Zasadzki kl. 3e5. Jury konkursu przyznało im dwa równorzędne pierwsze miejsca, gdyż ich samoloty przeleciały całą długość sali gimnastycznej a kontynuację lotu i śrubowanie wyniku uniemożliwiła … skałka wspinaczkowa. W kategorii nauczyciele, bezkonkurencyjny okazał się pan Tomasz Bystrek – nauczyciel informatyki, pokazując tym samym, że potrafi zawładnąć nie tylko przestrzenią wirtualną. Drużynowo zawody wygrała klasa 3e5. Gratulujemy!

Joanna Babiak – dyrektor elekt naszej szkoły, organizatorka tegorocznego konkursu, zadeklarowała jednocześnie zorganizowanie kolejnych edycji Paper Wings ZSE-H.

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU

Jeżeli chcesz przeskalować w górę zawartość strony, to naciśnij kombinację klawiszy
CTRL i +.

klawiatura

Jeżeli chcesz przeskalować w dół zawartość strony, to naciśnij kombinację klawiszy
CTRL i -.

klawiatura

Logo WCAG