ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNO - HOTELARSKICH
im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu

ONI WIEDZĄ JAK UDZIELAĆ PIERWSZEJ POMOCY

 O tym, że zasady pierwszej pomocy są bardzo ważne nie trzeba nikogo przekonywać. To RKO pod okiem n-la Piotra Klejnego, kursy i lekcje EdB z tematami pierwszej pomocy miały wpływ na udział naszej szkoły w  rejonowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK.

 W zawodach startowały pięcioosobowe zespoły uczniów ze szkół podstawowych i ponad-podstawowych. Startujące drużyny na trzech stacjach miały przygotowane scenki symulujące urazy o różnym stopniu zagrożenia zdrowia i życia, zadaniem także było rozwiązanie testu z zakresu pierwszej pomocy i historii PCK. Scenki jakie przedstawili pozoranci, to sytuacje związane z oparzeniami, urazami głowy, kręgosłupa, omdleniem i wypadkiem samochodowym.
 Naszą szkolę reprezentowała drużyna w składzie : kpt. Maciej Kiełkowski IV r – członkowie: Julia Anielska II r, Zuzanna Nowak Ia Alicja Stabach II a i Kacper Rajzyngier II m.
 Serdecznie dziękujemy za udział  i gratulujemy drużynie III miejsca i otrzymany puchar oraz dyplom.

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU

Jeżeli chcesz przeskalować w górę zawartość strony, to naciśnij kombinację klawiszy
CTRL i +.

klawiatura

Jeżeli chcesz przeskalować w dół zawartość strony, to naciśnij kombinację klawiszy
CTRL i -.

klawiatura

Logo WCAG