ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNO - HOTELARSKICH
im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu

77 ROCZNICA WALK O KOŁOBRZEG

W ramach obchodów 77 Rocznicy Walk o Kołobrzeg i Zaślubin z Morzem w 1945 roku odbyła się uroczystość patriotyczna przy Pomniku Chwały na Cmentarzu Wojennym.

Udział wzięły delegacje z Berlina Panków, Helu, Pucka, Sławna, władze miejskie i powiatowe, harcerze, poczty sztandarowe służb mundurowych, szkół w tym z naszej szkoły. 16 marca to również rocznica śmierci Patronki naszej szkoły Emilii Gierczak.

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU

Jeżeli chcesz przeskalować w górę zawartość strony, to naciśnij kombinację klawiszy
CTRL i +.

klawiatura

Jeżeli chcesz przeskalować w dół zawartość strony, to naciśnij kombinację klawiszy
CTRL i -.

klawiatura

Logo WCAG

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok