Łopuskiego 13
 78-100 Kołobrzeg

+48 94 354 05 83
zseh@kolobrzeg.powiat.pl

ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNO - HOTELARSKICH

im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu

Z EKOLOGIĄ ZA PAN BRAT - NA TYM ZYSKA CAŁY ŚWIAT!

15.11.2018 dwójka naszych uczniów: Aleksandra Walczak z kl.II technikum reklamowego oraz Szymon Bober z kl.III technikum reklamowego reprezentowali naszą szkołę na XVIII Finale Konkursu Wiedzy Ekologicznej pt."Z ekologią za pan brat - na tym zyska cały świat". Jako debiutanci zajęli wysokie 10 i 11 miejsce.

Finał konkursu odbywał się w Zachodniopomorskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach, a sponsorami byli m.in. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny, który zaprezentował także swoja ofertę edukacyjną.

Cieszymy sie bardzo, iż nasi uczniowie w natłoku szkolnych obowiązków znajdują jeszcze czas, by poszerzać swoje zainteresowania w tak ważnym obecnie dla nas wszystkich temacie, jakim jest ekologia i ochrona środowiska.

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok