Łopuskiego 13
 78-100 Kołobrzeg

+48 94 354 05 83
zseh@kolobrzeg.powiat.pl

ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNO - HOTELARSKICH

im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu

ETUZ- TECHNIK ORGANIZACJI TURYSTYKI W PRAKTYCE.

Dnia 16 października 2019 r. w ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych naszą szkołę odwiedziła klasa VII C ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Kołobrzegu wraz z wychowawczynią p. Anną Być, aby wziąć udział w Grze Miejskiej pt. „ Poznaj Kołobrzeg”.

Na wstępie uczniom została przybliżona specyfika zawodu technik organizacji turystki, następnie dzieci wraz  ze swoją panią wyruszyły w teren zaopatrzone w plany Kołobrzegu, GPS i dobry humor. Zabawa polegała na odnalezieniu obiektów i wykonaniu zadań wskazanych w grze, posługując się mapą. W trakcie pokonywania trasy  uczniowie mieli okazję zapoznać się z wieloma informacjami związanymi z naszym miastem. Zadanie zostało wykonane celująco.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok