Łopuskiego 13
 78-100 Kołobrzeg

+48 94 354 05 83
zseh@kolobrzeg.powiat.pl

ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNO - HOTELARSKICH

im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu

ETUZ - Z WIZYTĄ W PRZEDSZKOLACH

We wtorek 15 października 2019 r. w ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych odwiedziliśmy naszych kołobrzeskich przedszkolaków w Przedszkolach Miejskich nr 6 i nr 10. Uczniowie naszej szkoły w formie zabawy i w miłej atmosferze zapoznali ich z zawodami technika ekonomisty, technika hotelarstwa i technika żywienia i usług gastronomicznych.  Dzieci ochoczo angażowali się w zabawy i różnego rodzaju zadania, które musieli wykonać samodzielnie lub w grupie.

Dziękujemy uczniom, którzy  przy naszym wsparciu poprowadzili warsztaty dla przedszkolaków.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok