ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNO - HOTELARSKICH
im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu

KURS ANIMATOR

Harmonogram realizacji zajęć

w ramach projektu „ZAWODOWIEC W NOWOCZESNEJ GOSPODARCE” (nr projektu RPZP.08.06.00-32-K027/19) współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020, oś 8 „Edukacja”, Działanie 8.6 „Wsparcie szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe oraz uczniów uczestniczących w kształceniu zawodowym i osób dorosłych uczestniczących w pozaszkolnych formach kształcenia zawodowego” w Zespole Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu

KURS  ANIMATOR - 40 godzin

 

DATA

DZIEŃ

GODZINY

LICZBA GODZIN

SALA

GRUPA I

 

 

 

10.12.2021

 

 

 

Piątek

13.30-18.15

6

Sala 123

CKZ

1.Gnybek Karolina

2.Markanycz Krystian

3.Pastuszko Weronika

4.Owsiana Weronika

5.Fornal Bartosz

6.Wolak Grzegorz

7. Arciszewski Dominik

8. Wawrzusiszyn Oliwia

9. Urbaniak Filip

10.Łomańska Laura

 

 

 

11.12.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

Sobota

 

 

 

 

 

 

 

09.00- 15.30

 

 

 

 

8

 

 

 

Sala 123

CKZ

1.Gnybek Karolina

2.Markanycz Krystian

3.Pastuszko Weronika

4.Owsiana Weronika

5.Fornal Bartosz

6.Wolak Grzegorz

7. Arciszewski Dominik

8. Wawrzusiszyn Oliwia

9. Urbaniak Filip

10.Łomańska Laura

12.12.2021

Niedziela

09.00 -13.45

6

Sala 123

CKZ

1.Gnybek Karolina

2.Markanycz Krystian

3.Pastuszko Weronika

4.Owsiana Weronika

5.Fornal Bartosz

6.Wolak Grzegorz

7. Arciszewski Dominik

8. Wawrzusiszyn Oliwia

9. Urbaniak Filip

10.Łomańska Laura

17.12.2021

Piątek

13.30-18.15

6

Sala 123

CKZ

1.Gnybek Karolina

2.Markanycz Krystian

3.Pastuszko Weronika

4.Owsiana Weronika

5.Fornal Bartosz

6.Wolak Grzegorz

7. Arciszewski Dominik

8. Wawrzusiszyn Oliwia

9. Urbaniak Filip

10.Łomańska Laura

18.12.2021

Sobota

9.00- 15.30

8

Sala 123

CKZ

1.Gnybek Karolina

2.Markanycz Krystian

3.Pastuszko Weronika

4.Owsiana Weronika

5.Fornal Bartosz

6.Wolak Grzegorz

7. Arciszewski Dominik

8. Wawrzusiszyn Oliwia

9.Urbaniak Filip

10.Łomańska Laura

19.12.2021

Niedziela

9.00- 13.45

6

Sala 123

CKZ

1.Gnybek Karolina

2.Markanycz Krystian

3.Pastuszko Weronika

4.Owsiana Weronika

5.Fornal Bartosz

6.Wolak Grzegorz

7. Arciszewski Dominik

8. Wawrzusiszyn Oliwia

9. Urbaniak Filip

10.Łomańska Laura

DATA

DZIEŃ

GODZINY

LICZBA GODZIN

SALA

GRUPA II

14.01.2022

Piątek

13.30 -18.15

6

Sala 123

CKZ

1.Greczyński Kacper

2.Ziniewicz Patrycja

3.Walda Gabriela

4.Truszkowska Julia

5. Marszałek Kornelia

6.Wojewódzka Michalina

7.Popko Zuzanna

8.Hekiert Michał

9.Szymańska Ilona

10.Wierzbicka Julia

15.01.2022

Sobota

09.00- 15.30

8

Sala 123

CKZ

1.Greczyński Kacper

2.Ziniewicz Patrycja

3.Walda Gabriela

4.Truszkowska Julia

5. Marszałek Kornelia

6.Wojewódzka Michalina

7.Popko Zuzanna

8.Hekiert Michał

9.Szymańska Ilona

10.Wierzbicka Julia

16.01.2022

Niedziela

09.00- 13.45

6

Sala 123

CKZ

1.Greczyński Kacper

2.Ziniewicz Patrycja

3.Walda Gabriela

4.Truszkowska Julia

5. Marszałek Kornelia

6.Wojewódzka Michalina

7.Popko Zuzanna

8.Hekiert Michał

9.Szymańska Ilona

10.Wierzbicka Julia

21.01.2022

Piątek

13.30 -18.15

6

Sala 123

CKZ

1.Greczyński Kacper

2.Ziniewicz Patrycja

3.Walda Gabriela

4.Truszkowska Julia

5. Marszałek Kornelia

6.Wojewódzka Michalina

7.Popko Zuzanna

8.Hekiert Michał

9.Szymańska Ilona

10.Wierzbicka Julia

22.01.2022

Sobota

09.00-17.15

8

Sala 123

CKZ

1.Greczyński Kacper

2.Ziniewicz Patrycja

3.Walda Gabriela

4.Truszkowska Julia

5. Marszałek Kornelia

6.Wojewódzka Michalina

7.Popko Zuzanna

8.Hekiert Michał

9.Szymańska Ilona

10.Wierzbicka Julia

23.01.2022

Niedziela

09.13.45

6

Sala 123

CKZ

1.Greczyński Kacper

2.Ziniewicz Patrycja

3.Walda Gabriela

4.Truszkowska Julia

5. Marszałek Kornelia

6.Wojewódzka Michalina

7.Popko Zuzanna

8.Hekiert Michał

9.Szymańska Ilona

10.Wierzbicka Julia

DATA

DZIEŃ

GODZINY

LICZBA GODZIN

SALA

GRUPA III

14.01.2022

Piątek

13.30 -18.15

6

Sala 118

CKZ

1.Doroch Bogumiła

2.Thurow Aleksandra

3.Szpytko Katarzyna

4.Kołtos Zuzanna

5.Klincewicz Natalia

6.Tunkel Natalia

7.Breszka Marianna

8.Dąbrowska Oliwia

9.Celińska Natalia

10.Weiler Julia

15.01.2022

Sobota

09.00-15.30

8

Sala 118

CKZ

1.Doroch Bogumiła

2.Thurow Aleksandra

3.Szpytko Katarzyna

4.Kołtos Zuzanna

5.Klincewicz Natalia

6.Tunkel Natalia

7.Breszka Marianna

8.Dąbrowska Oliwia

9.Celińska Natalia

10.Weiler Julia

16.01.2022

Niedziela

09.00-13.45

6

Sala 118

CKZ

1.Doroch Bogumiła

2.Thurow Aleksandra

3.Szpytko Katarzyna

4.Kołtos Zuzanna

5.Klincewicz Natalia

6.Tunkel Natalia

7.Breszka Marianna

8.Dąbrowska Oliwia

9.Celińska Natalia

10.Weiler Julia

21.01.2022

Piątek

13.30 -18.15

6

Sala 118

CKZ

1.Doroch Bogumiła

2.Thurow Aleksandra

3.Szpytko Katarzyna

4.Kołtos Zuzanna

5.Klincewicz Natalia

6.Tunkel Natalia

7.Breszka Marianna

8.Dąbrowska Oliwia

9.Celińska Natalia

10.Weiler Julia

22.01.2022

Sobota

09.00-15.30

8

Sala 118

CKZ

1.Doroch Bogumiła

2.Thurow Aleksandra

3.Szpytko Katarzyna

4.Kołtos Zuzanna

5.Klincewicz Natalia

6.Tunkel Natalia

7.Breszka Marianna

8.Dąbrowska Oliwia

9.Celińska Natalia

10.Weiler Julia

23.01.2022

Niedziela

09.00-13.45

6

Sala 118

CKZ

1.Doroch Bogumiła

2.Thurow Aleksandra

3.Szpytko Katarzyna

4.Kołtos Zuzanna

5.Klincewicz Natalia

6.Tunkel Natalia

7.Breszka Marianna

8.Dąbrowska Oliwia

9.Celińska Natalia

10.Weiler Julia

DATA

DZIEŃ

GODZINY

LICZBA GODZIN

SALA

 

 

GRUPA IV

18.02.2022

Piątek

13.30 -18.15

6

Sala 123

CKZ

1.Szott Julia

2.Piwowarska Wiktoria

3.Andrzejewska Amelia

4.Szyszko Agnieszka

5.Wróblewska Martyna

6.Piwowarski Mikołaj

7.Wołodkiewicz Karolina

8.Kufel Mariusz

9.Szulecka Natalia

10.Staszczak Nikola

19.02.2022

Sobota

09.00-15.30

8

Sala 123

CKZ

1.Szott Julia

2.Piwowarska Wiktoria

3.Andrzejewska Amelia

4.Szyszko Agnieszka

5.Wróblewska Martyna

6.Piwowarski Mikołaj

7.Wołodkiewicz Karolina

8.Kufel Mariusz

9.Szulecka Natalia

10.Staszczak Nikola

20.02.2022

Niedziela

09.00-13.45

6

Sala 123

CKZ

1.Szott Julia

2.Piwowarska Wiktoria

3.Andrzejewska Amelia

4.Szyszko Agnieszka

5.Wróblewska Martyna

6.Piwowarski Mikołaj

7.Wołodkiewicz Karolina

8.Kufel Mariusz

9.Szulecka Natalia

10.Staszczak Nikola

25.02.2022

Piątek

13.30 -18.15

6

Sala 123

CKZ

1.Szott Julia

2.Piwowarska Wiktoria

3.Andrzejewska Amelia

4.Szyszko Agnieszka

5.Wróblewska Martyna

6.Piwowarski Mikołaj

7.Wołodkiewicz Karolina

8.Kufel Mariusz

9.Szulecka Natalia

10.Staszczak Nikola

26.02.2022

Sobota

09.00-15.30

8

Sala 123

CKZ

1.Szott Julia

2.Piwowarska Wiktoria

3.Andrzejewska Amelia

4.Szyszko Agnieszka

5.Wróblewska Martyna

6.Piwowarski Mikołaj

7.Wołodkiewicz Karolina

8.Kufel Mariusz

9.Szulecka Natalia

10.Staszczak Nikola

27.02.2022

Niedziela

09.00-13.45

6

Sala 123

CKZ

1.Szott Julia

2.Piwowarska Wiktoria

3.Andrzejewska Amelia

4.Szyszko Agnieszka

5.Wróblewska Martyna

6.Piwowarski Mikołaj

7.Wołodkiewicz Karolina

8.Kufel Mariusz

9.Szulecka Natalia

10.Staszczak Nikola

Sporządziła:

Renata Grodzka- Truszkowska

Koordynator szkolny projektu

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU

Jeżeli chcesz przeskalować w górę zawartość strony, to naciśnij kombinację klawiszy
CTRL i +.

klawiatura

Jeżeli chcesz przeskalować w dół zawartość strony, to naciśnij kombinację klawiszy
CTRL i -.

klawiatura

Logo WCAG

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok