ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNO - HOTELARSKICH
im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu

SPOTKANIA Z DORADCĄ ZAWODOWYM 15.03.2021 - 23.09.2021

Harmonogram spotkań z doradcą zawodowym w okresie 15.03.2021 - 23.09.2021

 

 

L.p.

Imię i nazwisko

klasa

data

Dzień tygodnia

Ilość godz.

Godz. zajęć

Sala CKZ

 

1.

Trzcińska Marta

3m

15.03.2021

Poniedziałek

2

11.30-13.30

136

 

2.

Hekiert Michał

3t

15.03.2021

Poniedziałek

2

13.40-15.40

136

 

3

Lebioda Aleksandra

3m

15.03.2021

Poniedziałek

2

15.50-17.50

136

 

4

Dołkowska Justyna

3m

16.03.2021

Wtorek

2

11.30-13.30

136

 

5

Arciszewski Dominik

3n

16.03.2021

Wtorek

2

13.40 - 15.40

136

 

6

Greczyński Kacper

3n

16.03.2021

Wtorek

2

15.50 -17.50

136

 

7

Marszałek Kornelia

3n

17.03.2021

Środa

2

11.30-13.30

136

 

8

Woliński Mateusz

3i

17.03.2021

Środa

2

13.40-15.40

136

 

9

Nowak Emilia

3i

17.03.2021

Środa

2

15.50-17.50

136

 

10

Truszkowska Julia

3t

18.03.2021

Czwartek

2

11.30-13.30

136

 

11

Fornal Bartosz

3t

18.03.2021

Czwartek

2

13.40- 15.40

136

 

12

Tchoryk Martyna

3t

18.03.2021

Czwartek

2

15.50- 17.50

136

 

13

Wojewódzka Michalina

3t

22.03.2021

Poniedziałek

2

11.30-13.30

136

 

14

Popko Zuzanna

3t

22.03.2021

Poniedziałek

2

13.40- 15.40

136

 

15

Wawrzusiszyn Oliwia

3n

22.03.2021

Poniedziałek

2

15.50- 17.50

136

 

16

Markanycz Krystian

3t

23.03.2021

Wtorek

2

11.30-13.30

136

 

17

Wolak Grzegorz

3t

23.03.2021

Wtorek

2

13.40- 15.40

136

 

18

Szymańska Ilona

3t

23.03.2021

Wtorek

2

15.50- 17.50

136

 

19

Wierzbicka Julia

3t

24.03.2021

Środa

2

11.30-13.30

136

 

20

Łukaszewska Karolina

3a

24.03.2021

Środa

2

13.40- 15.40

136

 

21

Pasińska Zuzanna

3a

24.03.2021

Środa

2

15.50- 17.50

136

 

22

Giesko Izabela

3a

25.03.2021

Czwartek

2

11.30-13.30

136

 

23

Klimek Kornelia

3a

25.03.2021

Czwartek

2

13.40- 15.40

136

 

24

Tomiałojć Wiktoria

3a

25.03.2021

Czwartek

2

15.50- 17.50

136

 

25

Marks Malwina

3i

12.04.2021

Poniedziałek

2

11.30-13.30

136

 

26

Andrzejewska Amelia

2m5

12.04.2021

Poniedziałek

2

13.40- 15.40

136

 

27

Szyszko Agnieszka

2m5

12.04.2021

Poniedziałek

2

15.50- 17.50

136

 

28

Wróblewska Martyna

2m5

13.04.2021

Wtorek

2

11.30-13.30

136

 

29

Piwowarski Mikołaj

2m5

13.04.2021

Wtorek

2

13.40- 15.40

136

 

30

Celińska Natalia

2m4

13.04.2021

Wtorek

2

15.50- 17.50

136

 

31

Wołodkiewicz Karolina

2m5

14.04.2021

Środa

2

11.30-13.30

136

 

32

Kufel Mariusz

2m5

14.04.2021

Środa

2

13.40- 15.40

136

 

33

Thurow Aleksandra

2m4

14.04.2021

Środa

2

15.50- 17.50

136

 

34

Kołtos Zuzanna

2m4

15.04.2021

Czwartek

2

11.30-13.30

136

 

35

Łomańska Laura

2m4

15.04.2021

Czwartek

2

13.40- 15.40

136

 

36

Szulecka Natalia

2m5

15.04.2021

Czwartek

2

15.50- 17.50

136

 

37

Klincewicz Natalia

1m

19.04.2021

Poniedziałek

2

11.30-13.30

136

 

38

Tunkel Natalia

1m

19.04.2021

Poniedziałek

2

13.40- 15.40

136

 

39

Breszka Marianna

1m

19.04.2021

Poniedziałek

2

15.50- 17.50

136

 

40

Dąbrowska Oliwia

1m

20.04.2021

Wtorek

2

11.30-13.30

136

 

41

Staszczak Nikola

2m5

20.04.2021

Wtorek

2

13.40- 15.40

136

 

42

Urbaniak Filip

2m5

20.04.2021

Wtorek

2

15.50- 17.50

136

 

43

Wejler Julia

2m5

21.04.2021

Środa

2

11.30-13.30

136

 

44

Stolarek Łukasz

2i4

21.04.2021

Środa

2

13.40- 15.40

136

 

45

Gwiaździński Kacper

2i5

21.04.2021

Środa

2

15.50- 17.50

136

 

46

Szpytko Katarzyna

2m4

22.04.2021

Czwartek

2

11.30-13.30

136

 

47

Janowski Szymon

2i5

22.04.2021

Czwartek

2

13.40- 15.40

136

 

48

Kowgier Alan

2i4

22.04.2021

Czwartek

2

15.50- 17.50

136

 

49

Piwowarska Wiktoria

2m5

26.04.2021

Poniedziałek

2

11.30-13.30

136

 

50

Stolarek Łukasz

2i4

26.04.2021

Poniedziałek

2

13.40- 15.40

136

 

51

Suski Radosław

2i4

26.04.2021

Poniedziałek

2

15.50- 17.50

136

 

52

Nykiel Oliwier

2i4

27.04.2021

Wtorek

2

11.30-13.30

136

 

53

Pasek Kacper

2i4

27.04.2021

Wtorek

2

13.40- 15.40

136

 

54

Wańduk Patryk

2i4

27.04.2021

Wtorek

2

15.50- 17.50

136

 

55

Tekiel Kacper

2i4

28.04.2021

Środa

2

11.30-13.30

136

 

56

Górski Marcel

2i5

28.04.2021

Środa

2

13.40- 15.40

136

 

57

Nowak Marcel

2i5

28.04.2021

Środa

2

15.50- 17.50

136

 

58

Gałczyński Łukasz

2i4

29.04.2021

Czwartek

2

11.30-13.30

136

 

59

Tucholski Dominik

1ip

29.04.2021

Czwartek

2

13.40- 15.40

136

 

60

Wąsowski Dominik

1ip

29.04.2021

Czwartek

2

15.50- 17.50

136

 

61

Bździuch Krzysztof

1ip

05.05.2021

Środa

2

11.30-13.30

136

 

62

Marciniak Dawid

2r4

05.05.2021

Środa

2

13.40- 15.40

136

 

63

Paradowska Alicja

2l4

05.05.2021

Środa

2

15.50- 17.50

136

 

64

Kacynel Paulina

3m

06.05.2021

Czwartek

2

11.30-13.30

136

 

65

Fertakowska Natalia

2r4

06.05.2021

Czwartek

2

13.40- 15.40

136

 

66

Witko Jeremiasz

2r5

06.05.2021

Czwartek

2

15.50- 17.50

136

 

67

Nowak Julia

2r4

10.05.2021

Poniedziałek

2

11.30-13.30

136

 

68

Oślislok Dawid

2r5

10.05.2021

Poniedziałek

2

13.40- 15.40

136

 

69

Ciechowska Julia

2r4

10.05.2021

Poniedziałek

2

15.50- 17.50

136

 

70

Ochenkowska Natalia

3e

11.05.2021

Wtorek

2

11.30-13.30

136

 

71

Sadowski Filip

2r5

11.05.2021

Wtorek

2

13.40- 15.40

136

 

72

Piecyk Jolanta

3e

11.05.2021

Wtorek

2

15.50- 17.50

136

 

73

Gilińska Maria

2t5

12.05.2021

Środa

2

11.30-13.30

136

 

74

Świtlicka Oliwia

2t5

12.05.2021

Środa

2

13.40- 15.40

136

 

75

Dudziak Noemi

2t4

12.05.2021

Środa

2

15.50- 17.50

136

 

76

Kopiecka Kinga

2t4

13.05.2021

Czwartek

2

11.30-13.30

136

 

77

Chmielewska Katarzyna

2t4

13.05.2021

Czwartek

2

13.40- 15.40

136

 

78

Szamruchiewicz Paulina

2t5

13.05.2021

Czwartek

2

15.50- 17.50

136

 

79

Wołodkiewicz Karolina

2m5

19.05.2021

Środa

2

11.30-13.30

136

 

80

Pańczyk Daria

2t4

19.05.2021

Środa

2

13.40- 15.40

136

 

81

Szott Julia

2a5

19.05.2021

Środa

2

15.50- 17.50

136

 

82

Kowalczyk Nadia

2a5

20.05.2021

Czwartek

2

11.30-13.30

136

 

83

Berkieta Kamila

2a5

20.05.2021

Czwartek

2

13.40- 15.40

136

 

84

Pasieka Dominika

2a5

20.05.2021

Czwartek

2

15.50- 17.50

136

 

85

Kisielewski Błażej

2a5

24.05.2021

Poniedziałek

2

11.30-13.30

136

 

86

Siciak Maja

2e5

24.05.2021

Poniedziałek

2

13.40- 15.40

136

 

87

Hen Aleksandra

3e

24.05.2021

Poniedziałek

2

15.50- 17.50

136

 

88

Mikulska Natalia

3e

25.05.2021

Wtorek

2

11.30-13.30

136

 

   89

Krupa Natalia

2a5

25.05.2021

Wtorek

2

13.40- 15.40

136

 

90

Popiołek Adrian

2a5

25.05.2021

Wtorek

2

15.50- 17.50

136

 

91

Cyran Nikola

2a5

26.05.2021

Środa

2

11.30-13.30

136

 

92

Czapiewski Adrian

3e

26.05.2021

Środa

2

13.40- 15.40

136

 

93

Sołoducha Kuba

2a5

26.05.2021

Środa

2

15.50- 17.50

136

 

94

Zelewska Patrycja

2a5

27.05.2021

Czwartek

2

11.30-13.30

136

 

95

Pasieka Dominika

2a5

27.05.2021

Czwartek

2

13.40- 15.40

136

 

96

Ślusarek Paulina

3e

27.05.2021

Czwartek

2

15.50- 17.50

136

 

97

Tchoryk Martyna

2r4

31.05.2021

Poniedziałek

2

11.30-13.30

136

 

98

Sadowski Filip

2r5

31.05.2021

Poniedziałek

2

13.40- 15.40

136

 

99

Szymańska Ilona

3t

31.05.2021

Poniedziałek

2

15.50- 17.50

136

 

100

Walburg Aleksandra

3e

01.06.2021

Wtorek

2

11.30-13.30

136

 

101

Gałązka Piotr

2e5

01.06.2021

Wtorek

2

13.40 – 15.40

136

 

102

Kamińska Maja

2r5

01.06.2021

Wtorek

2

15.50 – 17.50

136

103

Paciorkowski Szymon

2a4

06.09.2021

Poniedziałek

2

11.30-13.30

136

104

Mikołuć Natalia

2a4

06.09.2021

Poniedziałek

2

13.40-15.40

136

105

Majeran Mateusz

2a4

06.09.2021

Poniedziałek

2

15.50-17.50

136

106

Woźniak Wiktoria

2t4

07.09.2021

Wtorek

2

11.30-13.30

136

107

Czapla Maciej

2a4

07.09.2021

Wtorek

2

13.40-15.40

136

108

Sadowska Aleksandra

2a4

07.09.2021

Wtorek

2

15.50- 17.50

136

109

Bugajczyk Adrian

2a4

08.09.2021

Środa

2

11.30-13.30

136

110

Siatkowski Szymon

2a4

08.09.2021

Środa

2

13.40 -15.40

136

111

Maksymiuk Natalia

2a4

08.09.2021

Środa

2

15.50-17.50

136

112

Sadowska Aleksandra 

2a4

09.09.2021

Czwartek

2

11.30-13.30

136

113

Szott Julia

2m4

09.09.2021

Czwartek

2

13.40- 15.40

136

114

Szpytko Katarzyna

2m4

09.09.2021

Czwartek

2

 15.50 - 17.50

136

115

Gnybek Karolina

3n

13.09.2021

Poniedziałek

2

11.30- 13.30

136

  116

Szymanek Klaudia

3m

13.09.2021

Poniedziałek

2

13.40-15.40

136

  117

Romanowska Julia

3m

13.09.2021

Poniedziałek

2

15.50-17.50

136

  118

Noryca Wanessa

3m

14.09.2021

Wtorek

2

11.30-13.30

136

  119

Pastuszko Weronika

3n

14.09.2021

Wtorek

2

13.40-15.40

136

  120

Dymińska Oliwia

3m

14.09.2021

Wtorek

2

15.50-17.50

136

 121

 Walda Gabriela

3n

15.09.2021

Środa

2

11.30-13.30

136

122

Owsiana Weronika

3n

15.09.2021

Środa

2

13.40-15.40

136

123

Ziniewicz Patrycja

3n

15.09.2021

Środa

2

15.50-17.50

136

124

Doroch Bogumiła

3n

16.09.2021

Czwartek

2

11.30-13.30

136

125

Wasylów Oliwia

3m

16.09.2021

Czwartek

2

13.40-15.40

136

126

Kaczmarek Angelika

3m

16.09.2021

Czwartek

2

15.50-17.50

136

127

Strzechmińska Izabela

3a

20.09.2021

Poniedziałek

2

11.30-13.30

136

128

Wesołowska Nikola

3a

20.09.2021

Poniedziałek

2

13.40- 15.40

136

129

Podlasińska Alicja

3a

20.09.2021

Poniedziałek

2

15.50- 17.50

136

130

Martyniak Michał

3a

21.09.2021

Wtorek

2

11.30-13.30

136

132

Dziadul Adam

3a

21.09.2021

Wtorek

2

13.40- 15.40

136

133

Więckowicz Adam

3i

21.09.2021

Wtorek

2

15.50- 17.50

136

134

Gołąb Wiktoria

2t5

22.09.2021

Środa

2

11.30 -13.30

136

135

Sobczak Julia

2a4

22.09.2021

Środa

2

13.40-15.40

136

136

Stolarek Adam

2a4

22.09.2021

Środa

2

15.50 – 17.50

136

137

Ściegienna Maria

2a4

23.09.2021

Czwartek

2

11.30 – 13.30

136

138

Kisiel Martyna

2t4

23.09.2021

Czwartek

2

13.40 – 15.40

136

 

Sporządził ; Janusz Budzik

14.05.2021

1.  

Paciorkowski Szymon

3a4

06.09.2021

Poniedziałek

2

11.30-13.30

136

2.

Mikołuć Natalia

3a4

06.09.2021

Poniedziałek

2

13.40-15.40

136

3. 

Kisiel Martyna

3t4

06.09.2021

Poniedziałek

2

15.50-17.50

136

4.

Woźniak Wiktoria

3t4

07.09.2021

Wtorek

2

11.30-13.30

136

5.

Stolarek Adam

3a4

07.09.2021

Wtorek

2

13.40-15.40

136

6.

Sadowska Aleksandra

3a4

07.09.2021

Wtorek

2

15.50-17.50

136

7.

Bugajczyk Adrian

3a4

08.09.2021

Środa

2

11.30-13.30

136

8.

Szatkowski Szymon

3a4

08.09.2021

Środa

2

13.40-15.40

136

9.

Podbrzeska Wiktoria

4e

08.09.2021

Środa

2

15.50-17.50

136

10. 

Pastuszko Weronika

4n

17.09.2021

Piątek

2

8.00-10.00

136

11.

Owsiana Weronika

4n

17.09.2021

Piątek

2

10.10-12.10

136

12.

Gnybek Karolina

4n

17.09.2021

Piątek

2

 12.20 -14.20

136

13.

Szpytko Katarzyna

3m4

17.09.2021

Piątek

2

14.30-16.30

136

14. 

Kaczmarek Angelika

3m

18.09.2021

Sobota

2

8.00-10.00

136

15. 

Sadowska Aleksandra

3a4

18.09.2021

Sobota

2

10.10-12.10

136

16. 

Dymińska Oliwia

4m

20.09.2021

Poniedziałek

2

8.00-10.00

136

17.  

Walda Gabriela

4n

20.09.2021

Poniedziałek

2

10.10-12.10

136

18.  

Szott Julia

3m4

20.09.2021

Poniedziałek

2

12.20-14.20

136

19.  

Ziniewicz Patrycja

4n

20.09.2021

Poniedziałek

2

14.30-16.30

136

20.  

Szymanek Klaudia

4m

20.09.2021

Poniedziałek

2

16.40-18.40

136

21.  

Doroch Bogumiła

4n

21.09.2021

Wtorek

2

8.00-10.00

136

22.  

Wasylów Oliwia

4m

21.09.2021

Wtorek

2

10.10-12.10

136

23.  

Strzechmińska Izabela

4a

21.09.2021

Wtorek

2

12.20-14.20

136

24.  

Pańczyk Daria

3t4

21.09.2021

Wtorek

2

14.30-16.30

136

25.  

Romanowska Julia

4m

21.09.2021

Wtorek

2

16.40- 18.40

136

26.  

Wesołowska Nikola

4a

22.09.2021

Środa

2

8.00-10.00

136

27.  

Podlasińska Alicja

4a

22.09.2021

Środa

2

10.10-12.10

136

28.  

Martyniuk Michał

4a

22.09.2021

Środa

2

12.20-14.20

136

29.  

Dziadul Adam

4a

22.09.2021

Środa

2

14.30-16.30

136

30.  

Noryca Wanessa

4m

22.09.2021

Środa

2

16.40-18.40

136

31.  

Ściegienna Maria

3a4

23.09.2021

Czwartek

2

8.00-10.00

136

32.  

Gołąb Wiktoria

3t5

23.09.2021

Czwartek

2

10.10-12.10

136

33.  

Sobczak Julia

3a4

23.09.2021

Czwartek

2

12.20-14.20

136

34.  

CzaplaAdam

3a4

23.09.2021

Czwartek

2

14.30-16.30

136

Sporządziła: Renata Grodzka - Truszkowska

09.09.2021r.

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU

Jeżeli chcesz przeskalować w górę zawartość strony, to naciśnij kombinację klawiszy
CTRL i +.

klawiatura

Jeżeli chcesz przeskalować w dół zawartość strony, to naciśnij kombinację klawiszy
CTRL i -.

klawiatura

Logo WCAG

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok