Pegaz Kultury 2017 - w naszej szkole

pegazy kultury2017W minioną sobotę, 20 maja, wręczone zostały, już po raz siódmy, nagrody „Kołobrzeski Pegaz Kultury 2017”. Podczas uroczystej gali w Hotelu „Diune” Starosta Kołobrzeski uhonorował zasłużonych twórców i działaczy. Serdecznie gratulujemy Panu Mariuszowi Górnisiewiczowi, nauczycielowi-wychowawcy internatu naszej szkoły, znalezienia się w gronie nominowanych do nagrody i triumfu w kategorii Animator Kultury!

Wyróżniony tą zaszczytną nagrodą, jest komandorem Uczniowskiego Klubu Żeglarskiego „Błękitni” Grzybowo i na co dzień propaguje ideę żeglarstwa wśród dzieci i młodzieży.

Stopy wody pod kilem, kapitanie! Życzy – cała społeczność szkolna…

Autor: I.Sawicki

Fotorelacja na stronie:
https://miastokolobrzeg.pl/kultura/14787-pegazy-kultury-pofrunely-do-laureatow.html

 

 

eng

 

ger

faceb
Informacje przesyłaj na
pr@ekonom.kolobrzeg.pl

 

Webmaster

e-mail administratora strony

sebamac2005@wp.pl

Pliki cookies

Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.