Przed Wami droga, która nie ma kresu, nowe nieodkryte szlaki oraz nieznane miejsca. Niech otchłań życia wciągnie Was. Niech Nowe, ekscytujące czeka za rogiem. Zostawcie w duszy wspomnienia szkolnych i internackich lat. Zacznijcie żyć Waszym dorosłym życiem: pracą, studiami, podróżami również w głąb siebie. Zabierzcie dobre wspomnienia i ruszajcie w drogę pełni nadziei na lepszy świat. Internaccy wychowawcy oraz mieszkańcy Internatu żegnają Was.
Powodzenia !!!!!
