POŻEGNANIE MATURZYSTÓW W INTERNACIE

POŻEGNANIE MATURZYSTÓW W INTERNACIE

Przed Wami droga, która nie ma kresu, nowe nieodkryte szlaki oraz nieznane miejsca.  Niech  otchłań życia wciągnie Was. Niech Nowe, ekscytujące czeka za rogiem. Zostawcie w duszy wspomnienia szkolnych i internackich lat. Zacznijcie żyć Waszym dorosłym życiem: pracą, studiami, podróżami również   w głąb siebie. Zabierzcie dobre wspomnienia i ruszajcie w  drogę pełni nadziei na lepszy świat. Internaccy wychowawcy oraz  mieszkańcy Internatu  żegnają Was.

Powodzenia !!!!!