Łopuskiego 13
 78-100 Kołobrzeg

+48 94 354 05 83
zseh@kolobrzeg.powiat.pl

ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNO - HOTELARSKICH

im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu

WIGILIA W EKONOMIE

W dniu 18 grudnia 2019 w Zespole Szkół Ekonomiczno – Hotelarskich odbyło się spotkanie opłatkowe dla pracowników szkoły. Na spotkanie przybyli nauczyciele naszej szkoły, emerytowani nauczyciele, pracownicy obsługi i administracji oraz przedstawiciele władz samorządowych. Młodzież przygotowała spektakl o tematyce świątecznej angażując się w przedstawienie o tematyce bożonarodzeniowej.

Nie zabrakło też wspólnego śpiewu kolęd oraz przełamania się opłatkiem. Ważnym elementem spotkania było wniesienie Betlejemskiego Światła Pokoju przez harecerzy Związku Harcerstwa Polskiego, którzy są jednocześnie uczniami naszej szkoły. Całość artystyczną opracował Pan Łukasz Ronij wraz z klasą 1R.

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok