ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNO - HOTELARSKICH
im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu

Logo ZSE-H

HARMONOGRAM SPOTKAŃ Z DORADCĄ ZAWODOWYM

Harmonogram spotkań z doradcą zawodowym w okresie 15.03.2021 - 16.09.2021

L.p.

Imię i nazwisko

klasa

data

Dzień tygodnia

Ilość godz.

Godz. zajęć

Sala CKZ

1.

Trzcińska Marta

3m

15.03.2021

Poniedziałek

2

11.30-13.30

136

2.

Kacynel Paulina

3m

15.03.2021

Poniedziałek

2

13.40-15.40

136

3

Lebioda Aleksandra

3m

15.03.2021

Poniedziałek

2

15.50-17.50

136

4

Dołkowska Justyna

3m

16.03.2021

Wtorek

2

11.30-13.30

136

5

Arciszewski Dominik

3n

16.03.2021

Wtorek

2

13.40 - 15.40

136

6

Greczyński Kacper

3n

16.03.2021

Wtorek

2

15.50 -17.50

136

7

Wawrzusiszyn Oliwia

3n

17.03.2021

Środa

2

11.30-13.30

136

8

Woliński Mateusz

3i

17.03.2021

Środa

2

13.40-15.40

136

9

Nowak Emilia

3i

17.03.2021

Środa

2

15.50-17.50

136

10

Truszkowska Julia

3t

18.03.2021

Czwartek

2

11.30-13.30

136

11

Fornal Bartosz

3t

18.03.2021

Czwartek

2

13.40- 15.40

136

12

Marszałek Kornelia

3t

18.03.2021

Czwartek

2

15.50- 17.50

136

13

Wojewódzka Michalina

3t

22.03.2021

Poniedziałek

2

11.30-13.30

136

14

Popko Zuzanna

3t

22.03.2021

Poniedziałek

2

13.40- 15.40

136

15

Hekiert Michał

3t

22.03.2021

Poniedziałek

2

15.50- 17.50

136

16

Markanycz Krystian

3t

23.03.2021

Wtorek

2

11.30-13.30

136

17

Wolak Grzegorz

3t

23.03.2021

Wtorek

2

13.40- 15.40

136

18

Szymańska Ilona

3t

23.03.2021

Wtorek

2

15.50- 17.50

136

19

Wierzbicka Julia

3t

24.03.2021

Środa

2

11.30-13.30

136

20

Łukaszewska Karolina

3a

24.03.2021

Środa

2

13.40- 15.40

136

21

Pasińska Zuzanna

3a

24.03.2021

Środa

2

15.50- 17.50

136

22

Giesko Izabela

3a

25.03.2021

Czwartek

2

11.30-13.30

136

23

Klimek Kornelia

3a

25.03.2021

Czwartek

2

13.40- 15.40

136

24

Tomiałojć Wiktoria

3a

25.03.2021

Czwartek

2

15.50- 17.50

136

25

Strzechmińska Izabela

3a

29.03.2021

Poniedziałek

2

11.30-13.30

136

26

Wesołowska Nikola

3a

29.03.2021

Poniedziałek

2

13.40- 15.40

136

27

Podlasińska Alicja

3a

29.03.2021

Poniedziałek

2

15.50- 17.50

136

28

Martyniak Michał

3a

30.03.2021

Wtorek

2

11.30-13.30

136

29

Dziadul Adam

3a

30.03.2021

Wtorek

2

13.40- 15.40

136

30

Więckowicz Adam

3i

30.03.2021

Wtorek

2

15.50- 17.50

136

31

Marks Malwina

3i

12.04.2021

Poniedziałek

2

11.30-13.30

136

32

Andrzejewska Amelia

2m5

12.04.2021

Poniedziałek

2

13.40- 15.40

136

33

Szyszko Agnieszka

2m5

12.04.2021

Poniedziałek

2

15.50- 17.50

136

34

Wróblewska Martyna

2m5

13.04.2021

Wtorek

2

11.30-13.30

136

35

Piwowarski Mikołaj

2m5

13.04.2021

Wtorek

2

13.40- 15.40

136

36

Celińska Natalia

2m4

13.04.2021

Wtorek

2

15.50- 17.50

136

37

Wołodkiewicz Karolina

2m5

14.04.2021

Środa

2

11.30-13.30

136

38

Kufel Mariusz

2m5

14.04.2021

Środa

2

13.40- 15.40

136

39

Thurow Aleksandra

2m4

14.04.2021

Środa

2

15.50- 17.50

136

40

Kołtos Zuzanna

2m4

15.04.2021

Czwartek

2

11.30-13.30

136

41

Łomańska Laura

2m4

15.04.2021

Czwartek

2

13.40- 15.40

136

42

Szulecka Natalia

2m5

15.04.2021

Czwartek

2

15.50- 17.50

136

43

Klincewicz Natalia

1m

19.04.2021

Poniedziałek

2

11.30-13.30

136

44

Tunkel Natalia

1m

19.04.2021

Poniedziałek

2

13.40- 15.40

136

45

Breszka Marianna

1m

19.04.2021

Poniedziałek

2

15.50- 17.50

136

46

Dąbrowska Oliwia

1m

20.04.2021

Wtorek

2

11.30-13.30

136

47

Staszczak Nikola

2m5

20.04.2021

Wtorek

2

13.40- 15.40

136

48

Urbaniak Filip

2m5

20.04.2021

Wtorek

2

15.50- 17.50

136

49

Wejler Julia

2m5

21.04.2021

Środa

2

11.30-13.30

136

50

Stolarek Łukasz

2i4

21.04.2021

Środa

2

13.40- 15.40

136

51

Gwiaździński Kacper

2i5

21.04.2021

Środa

2

15.50- 17.50

136

52

Szpytko Katarzyna

2m4

22.04.2021

Czwartek

2

11.30-13.30

136

53

Janowski Szymon

2i5

22.04.2021

Czwartek

2

13.40- 15.40

136

54

Kowgier Alan

2i4

22.04.2021

Czwartek

2

15.50- 17.50

136

55

Piwowarska Wiktoria

2m5

26.04.2021

Poniedziałek

2

11.30-13.30

136

56

Stolarek Łukasz

2i4

26.04.2021

Poniedziałek

2

13.40- 15.40

136

57

Suski Radosław

2i4

26.04.2021

Poniedziałek

2

15.50- 17.50

136

58

Nykiel Oliwier

2i4

27.04.2021

Wtorek

2

11.30-13.30

136

59

Pasek Kacper

2i4

27.04.2021

Wtorek

2

13.40- 15.40

136

60

Wańduk Patryk

2i4

27.04.2021

Wtorek

2

15.50- 17.50

136

61

Tekiel Kacper

2i4

28.04.2021

Środa

2

11.30-13.30

136

62

Górski Marcel

2i5

28.04.2021

Środa

2

13.40- 15.40

136

63

Nowak Marcel

2i5

28.04.2021

Środa

2

15.50- 17.50

136

64

Gałczyński Łukasz

2i4

29.04.2021

Czwartek

2

11.30-13.30

136

65

Tucholski Dominik

1ip

29.04.2021

Czwartek

2

13.40- 15.40

136

66

Wąsowski Dominik

1ip

29.04.2021

Czwartek

2

15.50- 17.50

136

67

Bździuch Krzysztof

1ip

05.05.2021

Środa

2

11.30-13.30

136

68

Marciniak Dawid

2r4

05.05.2021

Środa

2

13.40- 15.40

136

69

Paradowska Alicja

2l4

05.05.2021

Środa

2

15.50- 17.50

136

70

Tchoryk Martyna

2r4

06.05.2021

Czwartek

2

11.30-13.30

136

71

Fertakowska Natalia

2r4

06.05.2021

Czwartek

2

13.40- 15.40

136

72

Witko Jeremiasz

2r5

06.05.2021

Czwartek

2

15.50- 17.50

136

73

Nowak Julia

2r4

10.05.2021

Poniedziałek

2

11.30-13.30

136

74

Oślislok Dawid

2r5

10.05.2021

Poniedziałek

2

13.40- 15.40

136

75

Ciechowska Julia

2r4

10.05.2021

Poniedziałek

2

15.50- 17.50

136

76

Kamińska Maja

2r5

11.05.2021

Wtorek

2

11.30-13.30

136

77

Sadowski Filip

2r5

11.05.2021

Wtorek

2

13.40- 15.40

136

78

Pańczyk Daria

2t4

11.05.2021

Wtorek

2

15.50- 17.50

136

79

Gilińska Maria

2t5

12.05.2021

Środa

2

11.30-13.30

136

80

Świtlicka Oliwia

2t5

12.05.2021

Środa

2

13.40- 15.40

136

81

Dudziak Noemi

2t4

12.05.2021

Środa

2

15.50- 17.50

136

82

Kopiecka Kinga

2t4

13.05.2021

Czwartek

2

11.30-13.30

136

83

Chmielewska Katarzyna

2t4

13.05.2021

Czwartek

2

13.40- 15.40

136

84

Szamruchiewicz Paulina

2t5

13.05.2021

Czwartek

2

15.50- 17.50

136

85

Kisiel Martyna

2t4

17.05.2021

Poniedziałek

2

11.30-13.30

136

86

Woźniak Wiktoria

2t4

17.05.2021

Poniedziałek

2

13.40- 15.40

136

87

Gołąb Wiktoria

2t5

17.05.2021

Poniedziałek

2

15.50- 17.50

136

88

Sobczak Julia

2a4

18.05.2021

Wtorek

2

11.30-13.30

136

89

Stolarek Adam

2a4

18.05.2021

Wtorek

2

13.40- 15.40

136

90

Ściegienna Maria

2a4

18.05.2021

Wtorek

2

15.50- 17.50

136

91

Mikołuć Natalia

2a4

19.05.2021

Środa

2

11.30-13.30

136

92

Majeran Mateusz

2a4

19.05.2021

Środa

2

13.40- 15.40

136

93

Kisielewski Błażej

2a5

19.05.2021

Środa

2

15.50- 17.50

136

94

Kowalczyk Nadia

2a5

20.05.2021

Czwartek

2

11.30-13.30

136

95

Berkieta Kamila

2a5

20.05.2021

Czwartek

2

13.40- 15.40

136

96

Paciorkowski Szymon

2a4

20.05.2021

Czwartek

2

15.50- 17.50

136

97

Czapla Maciej

2a4

24.05.2021

Poniedziałek

2

11.30-13.30

136

98

Sadowska Aleksandra

2a4

24.05.2021

Poniedziałek

2

13.40- 15.40

136

99

Bugajczyk Adrian

2a4

24.05.2021

Poniedziałek

2

15.50- 17.50

136

100

Szatkowski Szymon

2a4

25.05.2021

Wtorek

2

11.30-13.30

136

101

Krupa Natalia

2a5

25.05.2021

Wtorek

2

13.40- 15.40

136

102

Popiołek Adrian

2a5

25.05.2021

Wtorek

2

15.50- 17.50

136

103

Cyran Nikola

2a5

26.05.2021

Środa

2

11.30-13.30

136

104

Maksymiuk Natalia

2a4

26.05.2021

Środa

2

13.40- 15.40

136

105

Sołoducha Kuba

2a5

26.05.2021

Środa

2

15.50- 17.50

136

106

Zelewska Patrycja

2a5

27.05.2021

Czwartek

2

11.30-13.30

136

107

Pasieka Dominika

2a5

27.05.2021

Czwartek

2

13.40- 15.40

136

108

Szot Julia

2m4

27.05.2021

Czwartek

2

15.50- 17.50

136

109

Tchoryk Martyna

2r4

31.05.2021

Poniedziałek

2

11.30-13.30

136

110

Sadowski Filip

2r5

31.05.2021

Poniedziałek

2

13.40- 15.40

136

111

Szymańska Ilona

3t

31.05.2021

Poniedziałek

2

15.50- 17.50

136

112

Sadowska Aleksandra

2a4

01.06.2021

Wtorek

2

11.30-13.30

136

113

Szott Julia

2m4

01.06.2021

Wtorek

2

13.40 – 15.40

136

114

Szpytko Katarzyna

2m4

01.06.2021

Wtorek

2

15.50 – 17.50

136

 

115

Dominika Pasieka

2a5

06.09.2021

Poniedziałek

2

11.30-13.30

136

116

Karolina Wołodkiewicz        

2m5

06.09.2021

Poniedziałek

2

13.40-15.40

136

117

Joanna Piecyk

3e

06.09.2021

Poniedziałek

2

15.50-17.50

136

118

Piotr Gałązka

2e5

07.03.2021

Wtorek

2

11.30-13.30

136

119

Wiktoria Podbrzeska

3e

07.03.2021

Wtorek

2

13.40-15.40

136

120

Siciak Maja

2e5

07.03.2021

Wtorek

2

15.50- 17.50

136

121

Aleksandra Hen

3e

08.03.2021

Środa

2

11.30-13.30

136

122

Natalia Mikulska

3e

08.03.2021

Środa

2

13.40 -15.40

136

123

Adrian Czapiewski

3e

08.03.2021

Środa

2

15.50-17.50

136

124

Aleksandra  Walburg

3e

09.03.2021

Czwartek

2

11.30-13.30

136

125

Paulina Slusarek

3e

09.03.2021

Czwartek

2

13.40- 15.40

136

126

Ochendowska Natalia

3e

09.03.2021

Czwartek

2

 15.50 - 17.50

136

127

Gnybek Karolina

3n

13.03.2021

Poniedziałek

2

11.30- 13.30

136

128

Szymanek Klaudia

3m

13.09.2021

Poniedziałek

2

13.40-15.40

136

129.

Romanowska Julia

3m

13.09.2021

Poniedziałek

2

15.50-17.50

136

130

Noryca Wanessa

3m

14.09.2021

Wtorek

2

11.30-13.30

136

131

Pastuszko Weronika

3n

14.09.2021

Wtorek

2

13.40-15.40

136

132

Dymińska Oliwia

3m

14.09.2021

Wtorek

2

15.50-17.50

136

133

Walda Gabriela

3n

15.09.2021

Środa

2

11.30-13.30

136

134

Owsiana Weronika

3n

15.09.2021

Środa

2

13.40-15.40

136

135

Ziniewicz Patrycja

3n

15.09.2021

Środa

2

15.50-17.50

136

136

Doroch Bogumiła

3n

16.09.2021

Czwartek

2

11.30-13.30

136

137

Wasylów Oliwia

3m

16.09.2021

Czwartek

2

13.40-15.40

136

138

Kaczmarek Angelika

3m

16.09.2021

Czwartek

2

15.50-17.50

136

 

Sporządził ; Janusz Budzik

26.02.2021

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok