baner_rekrut2018

podreczniki edziennik edziennik

zastepstwa olimpiada dodatkowe

XXXII BIEG ZAŚLUBIN

11 marca 2018 w ramach obchodów Rocznicy Walk o Kołobrzeg i Zaślubin Polski z Morzem odbył się Międzynarodowy Bieg Zaślubin. Ponad 600 biegaczy stanęło na starcie 32. edycji Biegu Zaślubin. Zawodnicy ruszyli w trasę o długości 15 kilometrów. Start ustawiono na ulicy Wylotowej. Metę na Arciszewskiego. Wśród uczestników biegu znalazło się dwóch nauczycieli Ekonoma: Pan Łukasz Ronij i Pan Mariusz Wolański, którzy ukończyli bieg z niemal identycznym czasem. Wśród naszych uczniów udział wziął Wojciech Bielak z klasy 3i, który zajął III miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Autor: Ł.Ronij