uwaga Ważne komunikaty: 

♦   Egzaminy poprawkowe 27-28 sierpnia 2018 r. godzina 8:00  ♦

wakacje

zastepstwa edziennik edziennik

podreczniki2018 240 67 dodatkowe olimpiada

III MIEJSCE NA LICEALIADZIE DZIEWCZĄT W UNIHOKEJU

W dniu 21.12.2017r w Mrzeżynie, na hali Gminnego Ośrodka Sportu odbył się kolejny finał Licealiady dziewcząt w unihokeju. Po zaciętych pojedynkach i wielu pozytywnych emocjach drużyna naszej szkoły w składzie: Aleksandra Bińkowska, Klaudia Matejuk, Aleksandra Górska, Olga Szpak, Kinga Konopa, Katarzyna Weremczuk, Aneta Markanycz, Marcelina Szpak, Andżelika Błaszczyk wywalczyła III miejsce! Tym samym zakończyliśmy rozgrywki sportowe w roku 2017 kolejnym sukcesem i z nadzieją wchodzimy w kolejny rok! Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim sportowcom naszej szkoły!

Autor: C.Kraśniewski

 

eng

 

ger

Na skróty

fb

Pliki cookies

Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.