baner_rekrut2019

strona 1 strona 2

COROCZNY POKAZ ŚWIĄTECZNYCH STOŁÓW

Świąteczny stół może być strojny niczym choinka lub elegancki i z małą ilością dodatków. Wszystko tak naprawdę zależy od naszej inwencji twórczej. Do ozdabiania przydadzą się na pewno serwetki, szyszki, gałązki, łańcuchy, stroiki, bombki choinkowe i najpiękniejsze dekoracje świąteczne ze świecami. Ich blask nadaje niepowtarzalny i przyjemny klimat kojarzący się właśnie ze Świętami Bożego Narodzenia. Dla osób szukających inspiracji, uczniowie naszej szkoły w dniu 6 grudnia br. przygotowali kilka ciekawych propozycji. Po raz kolejny w magię radosnego oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia wprowadził nas pokaz stołów świątecznych i kiermasz wypieków. Na corocznym kiermaszu wypieków nie zabrakło również słodkości, takich jak: domki, świeczniki adwentowe, pierniczki i drobne ciasteczka, które przygotowali i sprzedawali uczniowie naszej szkoły. Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem. Dochód ze sprzedaży pierniczków został tradycyjnie przekazany na cel charytatywny. 
Dziękujemy serdecznie młodzieży klas gastronomicznych i hotelarskich za przepiękny pokaz stołów świątecznych oraz za przygotowane wypieki i przedświąteczną akcję.

Wyniki konkursu na najbardziej elegancki i profesjonalny stół:
• I miejsce stół nr 9 – Tamara Makuch, Agata Kuliś kl. IIIa
• II miejsce stół nr 12 – Karolina Radoń, Piotr Siłuch, Anita Danilewicz kl. IIIa
• III miejsce stół nr 7 – Patrycja Gerus, Klara Woszczak, Inga Hryb kl. IIIa
• Wyróżnienie – Stół Publiczności – stół nr 2 – Estera Zygowska, Sandra Trojanowska, Piotr Sielicki kl. IIa

Autor: A.Stegienta