baner_rekrut2018

podreczniki edziennik edziennik

zastepstwa olimpiada dodatkowe

III MIEJSCE W VIII TURNIEJU BILARDA

Dnia 17.11.2017 r. dwóch uczniów naszej szkoły (Marek Niemierzycki i Sławomir Kukielewski ) reprezentowało ZSE-H na VIII Powiatowym Turnieju Bilarda. Rywalizacja toczyła się w Zespole Szkół Morskich. Mamy przyjemność poinformować, że jako szkoła zajęliśmy III miejsce na tle Powiatu Kołobrzeskiego w klasyfikacji końcowej szkół ponadgimnazjalnych. Opiekunem ze strony szkoły był Dariusz Wojciechowski. Serdecznie gratulujemy przedstawicielom naszej szkoły!

Autor: D.Wojciechowski

 

eng

 

ger

Na skróty

fb

e sport

insta.ling

Pliki cookies

Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.