zastepstwa edziennik edziennik

podreczniki2018 240 67 dodatkowe olimpiada

SUKCES UCZENNICY NASZEJ SZKOŁY

W dniach 13-15 października w Elblągu odbył się Międzynarodowy Festiwal Tańca BALTIC CUP, w którym wystartowały najlepsze pary taneczne z kilkunastu krajów europejskich. Tancerzy oceniało uznane w świecie tanecznym międzynarodowe jury. W turnieju tym, odbyły się również Otwarte Mistrzostwa Polski – 23. Polish Open Championships – w których w kategorii U21 w tańcach standardowych udział brała również uczennica naszej szkoły Natalia Dąbrowska z klasy It wraz ze swoim tanecznym partnerem Kacprem Greczyńskim, gdzie przy pięknej oprawie muzyki granej na żywo przez muzyków Orkiestry Filharmonii z Grodna, wytańczyli wielki finał zajmując ostatecznie 6 miejsce (3 miejsce z polskich par). Osiągnięcie jest tym większe, iż Natalia z Kacprem (niespełna 16 letni tancerze), startowali w wyższej kategorii: młodzieży starszej, czyli do lat 21, co spotkało się z dużym uznaniem komisji sędziowskiej, trenerów oraz publiczności. 
Gratulujemy. Natalia dziękuje dyrekcji, nauczycielom, za ich wyrozumiałość i wsparcie oraz wszystkim, którzy jej kibicują. :)

Wersja po angielsku

 

 

Wersja po niemiecku

Na skróty

fb

e sport

Pliki cookies

Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.