Inauguracja profilu e-sportowego w Ekonomie!

turniej esportowy 06 201713 czerwca w naszej szkole odbył się pierwszy turniej gry w CS-a szkolnej ligi e-sportowej. Jest to początek wielkiej inicjatywy, która powstaje już od września tego roku w murach naszej szkoły – profilu e-sportowego. W ramach projektu przewidywana jest szkolna liga e-sportowa, cztery turnieje finałowe, a docelowo wyłonienie drużyny reprezentacji szkoły i udział w Mistrzostwach Polski Szkół Średnich. Począwszy od nowego roku szkolnego przewidywane są również zajęcia dydaktyczne doskonalące technikę i taktykę gier turniejowych (w ramach projektu rozważana jest również koncepcja dołączenia innych gier e-sportowych).

Autor: E.Stokowiecka

Organizacją turnieju zajęli się uczniowie klas informatycznych (głównie klasy IIIi). Od rana przygotowywana była sala turniejowa, stanowiska komputerowe oraz miejsce do streamowania przebiegu gry.

O godzinie 10.30 rozpoczęło się losowanie kolejności rozgrywek przez kapitanów 8 zespołów. Pięcioosobowe drużyny składały się z uczniów: klasy 3i oraz dwie grupy z 2 informatycznej, dwie z klasy 1 informatycznej, 1 ekonomicznej, 2 reklamy, jedna drużyna składała się z uczniów różnych klas.

Po zaciętych rozgrywkach do finałów dostały się drużyny z 3i oraz 1i. Rozgrywki trwały do późnego popołudnia, co spowodowało przełożenie finału na inny termin. Ostateczne wyniki zostaną umieszczone na stronie szkoły.

Organizacja turnieju jak i same rozgrywki wypadły fantastycznie i cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem!

 

eng

 

ger

faceb
Informacje przesyłaj na
pr@ekonom.kolobrzeg.pl

 

Webmaster

e-mail administratora strony

sebamac2005@wp.pl

Pliki cookies

Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.