Targi Edukacji i Pracy w Trzebiatowie

targi edukacyjne 05 2017W dniu 18 maja nasza szkoła uczestniczyła jak co roku w Targach Edukacji i Pracy. Organizatorem targów była Zachodniopomorska Wojewódzka Komenda OHP w Szczecinie oraz Młodzieżowe Centrum Kariery w Trzebiatowie. W tym roku pod hasłem „Wykorzystaj swoją szansę” targi odbyły się w plenerze na wolnym powietrzu przed klasycystycznym pałacem w Trzebiatowie, będącym siedzibą Trzebiatowskiego Ośrodka Kultury. Uczestniczyło w niej 20 wystawców, w tym nasza szkoła. Uczniowie wystąpili w pięknych reprezentacyjnych strojach promując naszą szkołę i zachęcając do jej odwiedzenia oraz skorzystania z oferty Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych.

Autor: J.Budzik

 

eng

 

ger

faceb
Informacje przesyłaj na
pr@ekonom.kolobrzeg.pl

 

Webmaster

e-mail administratora strony

sebamac2005@wp.pl

Pliki cookies

Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.