Ogromny sukces hotelarzy z naszej szkoły

owh2017W dniach 04.04 – 05.04.2017 r. w naszej szkole odbyła się kolejna już dziewiąta edycja Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej. Tegoroczna olimpiada odbywała się pod hasłem „Wyposażenie techniczne w hotelarstwie”. W zmaganiach konkursowych uczestniczyli uczniowie z 33 szkół w liczbie 39 uczestników. W eliminacjach brało udział 198 szkół hotelarskich z całej Polski. W pierwszym dniu odbył test, który wyłonił 16 finalistów. W finale odbyły się dwie konkurencje praktyczne: obsługa gościa w recepcji w języku obcym oraz zadanie z zakresu obsługi konsumenta.

Autor: J.Budzik

Wyniki :

I miejsce i tytuł Mistrza Wiedzy Hotelarskiej zdobyła
Wioletta Waniczek Zespół Szkół Ekonomicznych Nowy Targ
II miejsce
Sylwia Wójcik Zespół Szkół Gastronomicznych Wrocław
III miejsce
Igor Rogalski – z Zespołu Szkół Ekonomiczno – Hotelarskich im. Emilii
Gierczak w Kołobrzegu
IV miejsce
Angelika Damaszk - Zespół Szkół Ekonomiczno – Hotelarskich im. Emilii
Gierczak w Kołobrzegu.
V miejsce
Lidia Iwaniuk Zespół Szkół Gastronomiczno - Hotelarskich Wisła.
Uczniów do konkursu przygotowywała Pani mgr Anna Herc – nauczyciel przedmiotów hotelarskich.
Serdecznie gratulujemy.

 

eng

 

ger

faceb
Informacje przesyłaj na
pr@ekonom.kolobrzeg.pl

 

Webmaster

e-mail administratora strony

sebamac2005@wp.pl

Pliki cookies

Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.