Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2018/2019

  1. Wychowanie fizyczne :
    1. Wspinaczka
      Prowadzący: Piotr Klejny
      Termin: czwartki 1600
    2. Piłka siatkowa dziewcząt i chłopców
      Prowadzący: Leszek Kowalewski
      Termin: poniedziałki 1630, środy 1650
    3. Tenis stołowy
      Prowadzący: Agnieszka Brakoniecka-Sadło
      Termin: wtorki 1600 - 1700
  2. Szkolne Koło Przyjaciół Biblioteki przy Bibliotece Szkolnej
    Termin: czwartki 1330 - 1600
  1. Matematyka (zajęcia i godziny ustalone z zainteresowanymi uczniami)
    1. Prowadzący: Agnieszka Cichocka
      Termin: poniedziałki 800 - 845
    2. Prowadzący: Janusz Kiliński
      Termin: piątki 1230 - 1315
    3. Prowadzący: Tomasz Ragan
      Termin: wtorki 1525  sala 207
    4. Prowadzący: Henryk Lisowski
      Termin: środy 1515 - 1615
    5. Prowadzący: Jacek Rokicki
      Termin: piątki 1420 sala 203
  2. Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego
    1. Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z języka angielskiego
      Prowadzący: Tomasz Stępowski 
      Termin: środy 1400-1500, sala C117 lub C 108 (w zależności od dostępności)
    2. Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego
      Prowadzący: Joanna Wykpisz- Madejska 
      Termin: czwartki 1430-1510,
    3. Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego
      Prowadzący: Dorota Oyedemi 
      Termin: środy 1520, sala 304
    4. Klub Dyskusyjny Lets Talk- zajęcia dla klas maturalnych
      Prowadzący: Joanna Wykpisz- Madejska 
      Termin: poniedziałki 1400- 1500
      Prowadzący: Iwona Kapelko 
      Termin: czwartki 850- 935, sala C137
  3. Zajęcia dodatkowe z języka niemieckiego
    1. Zajęcia dodatkowe dla maturzystów
      Prowadzący: Anna Sawicka-Kucybała
      Termin: uzgadniany na bieżąco z nauczycielem prowadzącym
  4. Kółka zainteresowań - nauczyciele przedmiotów gastronomicznych :
    1. Warsztaty kreatywności gastronomicznej
      Prowadzący: nauczyciele przedmiotów gastronomicznych
      Termin: środy 1500 - 1800 (wg potrzeb ucznia po uzgodnieniu z nauczycielem prowadzącym).
    2. Praca z uczniami w zakresie programu kultura bezpieczeństwa
      Prowadzący: Agnieszka Jasiulewicz 
      Termin: termin ustalany na bieżąco
    3. Organizacja przyjęć okolicznościowych - ćwiczenia praktyczne
      Prowadzący: Agnieszka Jasiulewicz , Anita Fijałkowska - Buczkowska
      Termin: co drugi wtorek miesiąca 1600 - 1900
    4. Konsultacje dla klas III i IV dotyczące egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodoweT.6 i T.15.
      Prowadzący: nauczyciele przedmiotów gastronomicznych
      Termin: według potrzeb uczniów, po uzgodnieniu z nauczycielem uczącym.
  5. Zajęcia dodatkowe z języka francuskiego
    Prowadzący: Marlena Grzesik
    Termin: czwartki 1525 - 1610, sala 305
  6. Szkolne Koło Teatralne
    Prowadzący: Marcin Śliwiak 
    Termin: poniedziałki 1430 - 1515
  7. Klub Pryzjaciół Biblioteki
    Prowadzący: Aleksandra Wróbel-Bednarska
    Termin: czwartki 1330 - 1500
  8. Drużyna sanitarna (Prowadzący zajęcia - członkowie Paramedica)
    Prowadzący: Grzegorz Januszewski
    Termin: Zajęcia odbywać się będą w dniach przystępnych dla uczniów i prowadzących zajęcia z drużyną, zajęcia będą odbywać się w sali 317.
  9. Zajęcia wyrównawcze z historii i wiedzy o społeczeństwie
    Prowadzący: Krzysztof Szopik
    Termin: poniedziałki od 1430 sala 305
  10. Komisja ekonomiczno - informatyczna
    1. Koło fotograficzno-graficzne
      Prowadzący: Anna Antkiewicz 
      Termin: II semestr, dzień i godzina będzie ustalana na bieżąco
    2. Koło Ekonomiczne
      Prowadzący: Katarzyna Jardzioch 
      Termin: czwartki 1335 -1420
    3. Programowanie Arduino, elektronika
      Prowadzący: Tomasz Bystrek 
      Termin: czwartki 1515 - 1600
    4. Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo - klasa IIr
      Prowadzący: Tomasz Pokrywka 
      Termin: wspólnicy realizując swój biznes sami ustalają w miarę potrzeb spotkania, zajęcia odbywają się do 31.05.2018 r
    5. Klub Turystyki Rowerowej
      Prowadzący: Sebastian Macioszek 
      Termin: 1515-1600 sala C 104
    6. Otwarta Firma - zakładanie i prowadzenie własnej działalności gospodarczej
      Prowadzący: Marzena Nowakowska  
      Termin: wtorek 1515-1600
    7. Robotyka
      Prowadzący: Dariusz Antkiewicz 
      Termin: II semestr, dzień i godzina będzie ustalana na bieżąco
    8. Zajęcia dodatkowe przygotowujące do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie technik obsługi turystycznej
      Prowadzący: Karolina Staszewska 
      Termin: czwartki 1430, sala 139C
  11. Zajęcia z pomocy psychologiczno – pedagogicznej
    1. Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki
      Prowadzący: Henryk Lisowski
      Termin: wtorki 1520 -1605, wtorki 1610 -1655, piątki 1430 -1515
    2. Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego
      Prowadzący: Jolanta Tchórzewska
      Termin: środy 1520 -1605
    3. Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka niemieckiego
      Prowadzący: Barbara Poradowska
      Termin: poniedziałki 1520 -1605
    4. Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne
      Prowadzący: Witold Wolański
      Termin: środy 1520 -1605, środy 1610 -1655, czwartki 1520 -1605
 

eng

 

ger

Na skróty

fb

Pliki cookies

Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.