FABRYKA MARZEŃ

Main Content

Nasze usługi

Zapraszamy do naszego salonu krawieckiego Fabryka Marzeń wszystkie osoby kochające ładne stroje, niepowtarzalne stylizacje i profesjonalnie wykonaną odzież. Pracownia krawiecka w Trzebiatowie oferuje swoim klientom przeróbki krawieckie, szycie na miarę (futra, kożuchy, odzież skórzana, damska i męska) oraz stroje firmowe dla biznesu. Dobra krawcowa wykona każde, nawet nietypowe zlecenie, łącznie z ubiorami reklamowymi lub aranżacjami zabytkowych wnętrz. Oferujemy szeroką gamę krawiectwa miarowego, realizując zamówienie według projektów własnych, jak i dostarczonych przez klienta. Dbając o najwyższą jakość wykonania doradzamy, projektujemy i dopasowujemy każdy projekt tak by jak najdokładniej zrealizować wizję klienta. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie a przede wszystkim elastycznie, dlatego też wykonujemy zamówienia na serie produkcyjne jak i pojedyncze sztuki. Do każdego zleconego projektu podchodzimy indywidualnie, realizując większe zamówienia jak i odszywając pojedyncze sztuki. Wyceny dokonujemy po obejrzeniu produktu/projektu a także drogą elektroniczną po wcześniejszym przesłaniu zdjęć produktu i opisaniu jego specyfikacji.

Poszerzanie i wydłużanie

Proponujemy każdego rodzaju przeróbki: poszerzanie, wydłużanie, modelowanie odzieży, drobne naprawy (wymiany podszewek, wszywanie zamków, cerowanie itp.) oraz wszelkiego rodzaju indywidualne zamówienia.

Skracanie maszynowe i kryte

Precyzja wykonania, dbałość o szczegóły, fachowe doradztwo to domena naszej firmy, dzięki czemu każdy klient odnajdzie i spełni potrzebę swojego stylu.

Suknie ślubne i balowe

Każda nasza suknia tworzona jest z myślą o kobietach, które założą ją w tym ważnym dniu. Poczuj się wyjątkowo w sukni uszytej specjalnie dla Ciebie.

Dopasowywanie garniturów

Najlepsza tkanina, uniwersalny kolor, dobór do sytuacji, pory dnia i roku – w idealnym garniturze każdy z tych elementów ma znaczenie. Jednak znawcy męskiego stylu radzą, aby zawsze na pierwszym miejscu kierować się tym jak garnitur leży, dopiero w drugiej kolejności brać pod uwagę jakość tkaniny, wykończenie i inne szczegóły.

KONTAKT

Numer telefonu: 601 084 253

Ulica: Plac Zjednoczenia 2 / 72-320 Trzebiatów

E-mail: kasia.pylak@gmail.com